رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

www.evermi.ir/show/?id=283

کد مطلب : 283   نویسنده : مرجع ورمی کمپوست ایران

دومین کنفرانس علمی - تخصصی مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری در مهرماه 1393 توسط موسسه عصر قلم برگزار می شود. با آقای امیرحسین معصومی مسئول اجرایی برگزاری کنفرانس مصاحبه ای داشته ایم درباره این کنفرانس و اهمیت شرکت کردنم فعالان ورمی کمپوست در این کنفرانس.

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

evermi.ir  

نسخه ویژه چاپ

powered by : www.monazam.ir


 

معرفی بهترین تولید کنندگان کود ورمی کمپوست به خریداران

 

***

توجه : ارائه این مصاحبه ها در سایت به معنی تایید یا رد موارد مطرح شده نیست و مصاحبه شوندگان فقط نظر خود را اعلام می کنند و الزاما نظرات آنها مورد تایید مرجع ورمی کمپوست ایران نیست. همچنین  از تولیدکنندگان و فعالان این عرصه دعوت می کنیم نظرات خود را درباره این مصاحبه مطرح فرمایند. از عزیزانی که مایل به انجام مصاحبه با مرجع ورمی کمپوست ایران (رادیو ورمی) هستند دعوت می شود با مرجع ورمی کمپوست ایران تماس بگیرند.

***

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود از شرکت ها و تولید کنندگان حوزه ورمی کمپوست بخواهیم در این کنفرانس شرکت داشته باشند، این است که در این کنفرانس می توانند با مسئولین امر مستقیما صحبت کنند و نظرات و خواست های خود را مطرح کنند. علاوه بر اینکه امکان صحبت با مسئولین مجتمع های کشاورزی مهم که خریداران اصلی ورمی کمپوست در حال حاضر هستند را نیز خواهید داشت. 

 

مدت فایل صوتی : تقریبا 8 دقیقه. حجم تقریباً : 2.5 مگابایت

%RADIO%

  

رئوس موارد مهم مطرح شده در این بخش از مصاحبه : 

بهره وری سبز در کشاورزی

روشهای نوین کشاورزی

استفاده از فنون کشاورزی دقیق در کشاورزی

امکان فروش محصولات به شرکت کنندگان

ارتباط مستقیم با مسئولین کشاورزی ایران (جهاد کشاورزی و کمیسیون کشاورزی مجلس)

 

* امکانات اختصاصی اعضا و بازدید کنندگان وب سایت مرجع ورمی کمپوست ایران *

طبق هماهنگی های انجام شده با مسئولین اجرایی کنفرانس، اعضای محترم مرجع ورمی کمپوست ایران می توانند از 20 درصد تخفیف ثبت نام و شرکت در کنفرانس بهره مند شوند. برای استفاده از تخفیف، برای ثبت نام با شماره تلفن همراه 09121197988 آقای معصومی تماس بگیرید و اعلام کنید که از اعضای سایت مرجع ورمی کمپوست ایران هستید. 

این کنفرانس با پوشش خبری کامل مرجع ورمی کمپوست ایران برگزار خواهد شد. در طول کنفرانس می توانید با مسئولین مرجع ورمی کمپوست ایران مستقیما صحبت کنید و صدای خود را از طریق "رادیو ورمی" به اطلاع دیگران برسانید. 

منتظر دیدار شما در دومین کنفرانس مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری هستیم. 

اطلاعات بیشتر درباره کنفرانس را اینجا مطالعه کنید (کلیک کنید).

 

 از تولیدکنندگان و فعالان این عرصه دعوت می کنیم نظرات خود را درباره این مصاحبه مطرح فرمایند. از عزیزانی که مایل به انجام مصاحبه با مرجع ورمی کمپوست ایران (رادیو ورمی) هستند دعوت می شود با مرجع ورمی کمپوست ایران تماس بگیرند.

فایل های ضمیمه :

مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

http://evermi.ir/files/articles/attach/283/مصاحبه-با-امیرحسین-معصومی-درباره-کنفرانس-بهره-وری-کشاورزی-رادیو-ورمی-مصاحبه-با-امیرحسین-معصومی-درباره-کنفرانس-بهره-وری-کشاورزی-رادیو-ورمی-400.mp3

مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

 

 

قابل توجه خریداران ورمی کمپوست

بازار ورمی کمپوست ایران - خرید و فروش ورمی کمپوست - قیمت ورمی کمپوست