www.evermi.ir  

مرجع ورمی کمپوست ایران

» آموزش تولید ورمی کمپوست - مقالات آموزشی - راهکارها - خدمات مرتبط با کودهای آلی و تولید محصولات ارگانیک

» معرفی تولید کنندگان و مصرف کنندگان و خرید و فروش و قیمت کمپوست و ورمی کمپوست

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

معرفی بهترین تولید کنندگان کود ورمی کمپوست به خریداران

نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی

کد مطلب : 294

نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی

جناب آقای یعقوب سهامی، از تولیدکنندگان عزیز ما از کرمانشاه، محبت فرموده اند و مواردی را درباره رادیو ورمی تذکر داده اند.
نامه ایشان بدون هیچگونه حذف و اصلاحی در معرض دید شما اعضای محترم قرار می گیرد

نویسنده : یعقوب سهامی(تولید کننده ورمی کمپوست)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام عزیزانی که در تهیه این مصاحبه

ها(رادیو ورمی) تلاش نموده اند،

این یک حرکت جدید در راه روشنگری افکارعمومی و تولیدکنندگان ورمی کمپوست است. من یک تولید کننده کوچک در کرمانشاه هستم و لازم می دانم چند نکته درباره این مصاحبه ها با شما در میان بگذارم.

1 در مصاحبه با آقای یوسفی بیان می کنید باید کاری انجام شود که تولید - کنندگان کوچک از چرخه تولید حذف نشوند، ولی در مصاحبه با آقای مقیمی بیان می نمایید در آینده اگر تولید کنندگان کوچک کود با قیمت پایین تولید ننمایند در بازار نمی توانند دوام بیاورند. به نظر من نباید اجازه داد قیمت ها آنچنان پایین بیایند که تولید کنندگان کوچک که بخش عمده تولیدکنندگان هستند از بازار حذف گردند و تولید ورمی کمپوست در دست یک عده افراد کله گنده که با داشتن سرمایه اولیه زیاد و روابط اداری قوی توانسته اند کارخانه های بسیاربزرگ و مجهز احداث نمایند، بیفتد) تمرکز ثروت و درآمد در دست یک عده افراد معدود(. ماندن قیمت ورمی کمپوست در حد متوسط و معقول باعث امکان رشد تولید ورمی کمپوست به صورت کارگاه های کوچک توسط افراد با سرمایه اولیه کمتر می گردد. در ضمن اگر تولید ورمی کمپوست به دست کارخانه های بزرگ بیفتد در آینده می توانند قیمت فروش ورمی کمپوست را به هر مقدار در بازار اعمال نمایند، مانند کود های شیمیایی که تنها تولید آنها در دست تعدادی شرکت پتروشیمی دولتی است و هرگونه که می خواهند قیمت بازار این کودها را تعیین می کنند.) آیا در مورد کودهای شیمیایی قیمت بازار را کشاورز تعیین می کند یا تولیدکننده؟ به نظر من تولید کننده(پس به نظر من به جای اینکه قیمت ورمی کمپوست را پایین بیاوریم برای اینکه کشاورزان متمایل به این کود شوند و تولیدکنندگان کوچک ضرر نمایند، باید فرهنگ استفاده از این کود در میان کشاورزان جا بیفتد. آیا در کشورهای توسعه یافته که تمایل زیادی به این کودها دارند، قیمت این نوع کود ها پایین است یا اینکه فرهنگ مردم در استفاده از این کود ها بالا است؟ در ضمن بر فرض مثال اگر در هر شهرستان یک تولید کننده بزرگ باشد به طور قطع نمی توانند احتیاجات محلی را تامین کنند و باز هم نیاز به تولید کنندگان کوچک خواهیم داشت.

2 چون شما (آقای طالبی) چند سال پیش در این کار موفق نشده بودید و همواره به فکر دو دوتا چهار تای پولی بوده اید، نباید اکثر زمان مصاحبه ها را با رویکرد پولی و مالی پیش ببرید، بلکه شما باید توسط این سایت و مصاحبه ها در راه افزایش فرهنگ جامعه برای استفاده از این کود با ارزش گام بردارید. اگر فرهنگ جامعه در این زمینه ارتقا یابد پول هم به دنبال آن خواهد آمد.

و در نهایت می گویم اگر هدفی که انتخاب می کنیم درست و خداپسندانه باشد و به خود او توکل کنیم و در این مسیر با نهایت توان خود تلاش نماییم، آینده به طور قطع طبق وعده الهی متعلق به متوکلان و صابران است. با تشکر فراوان.

یعقوب سهامی 09108010093

 


نظرات سایر بازدید کنندگان درباره این مطلب : (نمره 9 از 10 به این مطلب)

  آقای میرزاخانی

در تاریخ 1393/10/16

نمره 10  از 10

  سلام و خدا به دوستان خوب و زحمتکش

ما میتوانیم ایران عزیزمان را ارگانیک کنیم..

با تشکر از دوست خوبم آقای کشاورز که انقدر به مطالب ما توجه ولطف داشتند.
چشم من درخدمت دوستان هستم..
در مورد فروش روی چند طرح فروش داریم با دوستان کارمیکنیم که امیدوارم جواب خوبی بده ..و انشاا.. در اختیار همه دوستان قرار میدم. و این رو بگم تولید فعلا تا فروردین نداریم. البته من خوب نمیبینم. نظر کارشناسان عزیز برام خیلی مهم است.

- انرژی: به یاری خداوند این فشار و سختی برای تولید کننده تمام خواهد شد...
( دست بر دست هم میهن خویش کنیم آباد... ) انشاا..

دوستان یک فکر فقط یک فکر، اما چند فکر .. تشگیل شده است از صدها نکته... خوشحالم از گفتمال و نظرات گوناگون در اینجا.. و از آقای مهندس طالبی عزیز کمال تشکر را دارم. - میرزاخانی

 

  آقای کشاورز

در تاریخ 1393/10/13

نمره 10  از 10

  با سلام خدمت همه ی دوستان...
از اقای علی اکبر میرزاخانی تقاضا داشتم اگر ممکن باشه فیلم یا عکس یا پاورپوینت اموزشی در رابطه با این طرحشون اگر داشته باشن در اختیار من هم قرار بدن.
اخه کشاورزای منطقه جنوب کشور (بوشهر-دشتی)نسبت به این کود اعتماد کافی ندارند و از جهتی جهادکشاورزی هم نسبت اموزش این کشاورزا توجه کافی رو نداره.
ممنون میشم اگه اطلاعاتی رو در اختیاره من قرار بدید...
و من هم دراختیار دیگر کشاورزان این منطقه قرار بدم...

 

  خانم علی اکبر میرزاخانی

در تاریخ 1393/09/26

نمره 10  از 10

  باسلام وخدا قوت به همه دوستان

من روش فروش جدیدی رو آغاز کردم که با یاری خدا نتیجه خوبی داره میده از اوایل پایز امسال طرح توجیحی بنام استفاده از کود ارگانیک چرا؟ کود ارگانیک یا کود شیمیایی.. در یکی از شهرستانهای زنجان که کاملان جو منفیی داشت شروع کردیم
در این طرح کشاورزان کوچک وبزرگ را دعوت کرده و با گردهمایهای 40دقیقه ای و پاسخ به شبهات کشاورزان محترم و خصوصیات کود ارگانیک و غیره.. موفق به فروش در شهرستان 20هزارنفری در حدقابل توجه در بدترین شرایط ورمی کمپوست شدیم .
امیدوارم همه تولید کنند گان و فروشندگان عزیزم که قدم مثبتی وخدا پسندانه در این صنعت بزرگ برمیدارند موفق و پیروز باشند...
دوستان نظر و ایده خوبی دارید لطفا در اختیار ماهم بگذارید. با تشکر- میرزاخانی

 

  خانم

در تاریخ 1393/09/20

  با سلام خدمت همه دوستان و جناب اقای سهامی
بابت نامه سرگشاده ای که مرقون نمودید کمال تشکر را دارم
با موارد مطرح شده موافقم چرا گه این صنعت تا به حال فقط به دید تجارتی با سود کاذب و نامعقولانه نگاه شده و سواستفاده های فراوانی از ان شده . اگر ما فعال دیدگاه کاسب کارانه به آن داشته باشیم برای و برای دوام وبقای آن اندیشمندانه کار نکنیم قطعا در اینده ای نزدیک دودمان این صنعت را برای همیشه در کشور به باد خواهیم داد . واز طرفی با نظر اقای محمد مهدی موافقم واقعا ارتفاع 70 معنی ندارد در ضمن برای این مباحث نیاز به اشاره به روش خارجی نیست از قدیم در ایران و روستاها هنور از این روشها استفاده میکنن این بعد از قضیه هم اگر از نگاه خودمون و فرهنگ ایرانی دیده بشه بهتره . مادر ایران سالهای از روش دپو و افتاب و اهک و گرما سوزی استفاده میکردیم و میکنیم

 

  آقای علیپور

در تاریخ 1393/08/11

نمره 10  از 10

  سلام
ما تا حالا ی مشتری بدرد بخور پیدانکردیم

 

  آقای محمد مهدی راثی

در تاریخ 1393/08/02

نمره 1  از 10

  با عرض سلام خدمت همکاران گرامی
اولا روش مقیمی چیزه جدیدی نیست این همون روش برزیلی سابقه
دوما واقعا این همه فعال تو زمینه ی ورمی کمپوست با این همه اطلاعات تا بحال به این موضوع فکر نکردین که روش مقیمی همون دپو کردن و تخمیره کوده؟
شاید من اطلاعاتم ناقصه یا شاید جایی که من کار میکنم با تمامه ایران فرق داره چون این ارتفاع کود دپو کردن باعث میشه باکتری ها فعالیت کنن و مرکزه توده با دمایی معادله 80 درجه روبرو میشه من واقعا سوال برام پیش اومده که آقای مقیمی این روشه برزیلی که به نامه خودتون ثبت کردید همون تخمیره کوده خودمون نیست؟ شما ورمی کمپوست تولید میکنید یا کمپوسته کود دامی؟ چون بدونه کرم هم اگر کود رو با همین ارتفاع دپو کنیم یه کیسه هم بکشیم روش همون چیزی تولید میشه که شما تولید میکنی....از طرفی مگه ما نگفتیم ادراره کرم نیتروژن داره؟ مگه نگفتیم داخله بدنه کرم آنزیم ترشح میکنه روی کودی که کرم تغذیه میکنه؟ من میخوام بدونم شما کرماتون تو وسطه بستر با دمایه بالا چه جوری زنده میمونن؟ برادره من شما برایه اینکه پول در بیاری چشمتو رو همه چیز بستیو دیگران رو داری ابله فرض میکنی واقعا کیفیت و زمان تولید کوده من با کوده شما یکسانه؟ واقعا کشاورز بعد از مصرفه کود شما نسبت به ورمی کمپوست بد بین نمیشه؟
لطفا اگر جوابی دارید با مدرکه علمی باشه البته شما که داری کاره خودتو میکنی و ماشا ا... مردمه دهن بینه ما هم دارن به به چه چه میکنن براتون

 

  آقای مهدی

در تاریخ 1393/07/18

نمره 10  از 10

  سلام علیکم اقای طالبی غزیز در مجموع تبادل ارا واطلاع رسانی باعث شکوفایی و رشد این صنعت خواهد شد با نامه اقای سهامی هم موافقم

 

  آقای شرکت قیزیل توپراق سهند

در تاریخ 1393/06/16

نمره 10  از 10

  با عرض سلام و خسته نباشید
ما هم این انتقاد رو باه آقای طالبی و دوستانشون داریم که به این قضیه فقط از دید مالی نگاه می کنند. اینکه فقط دنبال کاهش قیمت ورمی کمپوست باشیم تا کشاورزان از آن استفاده کنند رویکرد خوبی نیست بالاخره ارزش هر محصول به قیمتشم هست اگر ورمی کمپوست قیمتش در حد کود گاوی باشه پس چه کاریه این همه وقت و هزینه براش صرف یشه متاسفانه تعدادی از تولید کننده ها از جمله آقای مقیمی نیز در این مسیر وارد شدند که به هیچ وجه قابل قبول نیست آن هم در حالی که صحبت از هزینه های آموزشی بیست میلیون تومانی میکنند. شرکت ما همین کار آقای مقیمی رو بدون کوچکترین هزینه اضافی انجام میده. دوتا مسئله در تولید ورمی کمپوست و اندازه پشته ها مهمه یکی مقدار کرمی که تزریق می کنیم و دوما بحث هوادهی . در مورد مقدار کرم هر چه قدر بیشتر تزریق کنیم تولید مثل کرم بیشتر خواهد بود و در مورد هوادهی هم باید در آبیاری دقت کنیم و همچنین بستگی به نوع کود گاوی و اینکه تازه باشه یا مونده داره... اینکه آقای مقیمی برای بستن قراردادهای میلیونی اینقدر مسئله رو حساس یا پیچیده می کنند اصلا قابل قبول نیست لذا از تولید کنندگان عزیز تقاضا داریم به این مسئله توجه فرمایند ضمنا باید تاکید کنم هدف از این کامنت جلب مشتری نیس فقط هدف ما جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو از صنعت ورمی کمپوست هستش. شرکت ما تا به حال در بحث مشتری کوچکترین مشکلی نداشته و در بحث تولید هم ما بدون کوچکترین هزینه اضافی از جمله اضافه کردن غذا یا هر چیز دیگه ای به بستر و فقط با کود گاوی به تراکم 1500 عدد کرم در هر بیل بستر رسیدیم با آرزوی موفقیت برای تولید کنندگان عزیز

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
ما با نظر شما موافقیم اما بازار، روش خاص خود را دارد و آن، صرفه اقتصادی است. این موضوع که داده و ستانده باید تناسب داده باشد در بازار آزاد اصلی است که ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم.

 

  آقای عظیم زاده

در تاریخ 1393/06/12

نمره 10  از 10

  سلام
فرهنگ سازی در هر امری که رویکرد جدیدی را در بخش خود به نمایش در می آورد، لازم و ضروری بوده و اصولا اولین گام قبل از بازاریابی است.
اما تولید کنندگان فراموش نکنند که بخش بازاریابی، برآوردهای اقتصادی و آینده محصول از مهمترین اصول تولید است، به شکلی که گفته می شود تمامی جوانب تولید تنها 30 درصد از انرژی لازم در یک صنعت را صرف خود می کند و مابقی آن به جوانب فروش اختصاص می یابد.
سرمایه گذاری و برگشت سرمایه چیزی است که باعث آغاز و تداوم یک صنعت است، حالا هنر شماست که چطور این موضوع را شکل می دهید، با کاهش قیمت فروش و یا هر روش دیگر (به قول آقای سهامی دو دوتا کردن آقای مقیمی) یا با تبلیغات و فرهنگ سازی و جا انداختن جایگاه محصول در اذعان عمومی، آنچه در نهایت مهم می نماید سرمایه و تداوم تولید شما است.

 

  آقای احسان فرناق

در تاریخ 1393/06/10

نمره 10  از 10

  با سلام به ادمین عزیز و کلیه تولید کنندگان

فرمایشات ایشان به درستی و کاملا منطقی بیان گردیده است
امید است با نظر به افزایش فرهنگ مصرف محصولات ارگانیک شاهد افزایش تولید و رونق این صنعت در آینده نزدیک باشیم

ارادتمند
احسان فرناق

 

لطفاً شما هم نظر خود را درباره این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

از اینکه نظرات خود را درباره مطالب سایت با دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارید سپاس گذاریم.

 

         
 

عنوان :

   
         
 

نام و نام خانوادگی :

   
         
 

ایمیل شما

  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد)  
         
 

نظر شما درباره این مطلب در سایت :

  این مطلب خوب بود.

اطلاعات خاصی نداشت.

 
         
 

توضیحات شما درباره این مطلب :

  (لطفاً فقط فارسی تایپ کنید. متشکریم)

 
         
     

برای ثبت نظر، عدد 14054 را وارد کنید :

 
         

 

(نظرات شما پس از تایید توسط مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود.)


 

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اخبار ورمی کمپوست


رادیو ورمی


 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 
رادیو ورمی - برنامه رادیو جوان درباره ورمی کمپوست

رادیو ورمی - مصاحبه با مدیر روابط عمومی انجمن ارگانیک ایران

ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران

رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش دوم

رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش اول

رادیو ورمی - معرفی بازار ورمی کمپوست ایران

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)

رادیو ورمی - مصاحبه با آقای قالیباف

رادیو ورمی : بررسی دلایل شکست پروژه های تولید ورمی کمپوست

رادیو ورمی : چه کسانی در حال حاضر می توانند شروع به تولید ورمی کمپوست کنند

رادیو ورمی : آیا تولید ورمی کمپوست در حال حاضر صحیح است؟

رادیو ورمی : پاسخ به پرسش های شما

بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب

تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی

خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است

عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک

رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی

تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول

رادیو ورمی : گفتگوی خودمانی با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش پنجم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای مقیمی

رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست

اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی

هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟

 

 

 

قابل توجه خریداران ورمی کمپوست

بازار ورمی کمپوست ایران - خرید و فروش ورمی کمپوست - قیمت ورمی کمپوست

 

xxxx

 

 

این مطلب را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مطلب را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید

 

 

 

 

 

اینجا هستید

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

اخبار ورمی کمپوست

 
   

مشاهده نظرات سایر کاربران درباره این مطلب

مطالب مشابه

رادیو ورمی - برنامه رادیو جوان درباره ورمی کمپوست
رادیو ورمی - مصاحبه با مدیر روابط عمومی انجمن ارگانیک ایران
ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران
رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش دوم
رادیو ورمی - مصاحبه با مصطفی شایان - بخش اول
رادیو ورمی - معرفی بازار ورمی کمپوست ایران
پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)
رادیو ورمی - مصاحبه با آقای قالیباف
رادیو ورمی : بررسی دلایل شکست پروژه های تولید ورمی کمپوست
رادیو ورمی : چه کسانی در حال حاضر می توانند شروع به تولید ورمی کمپوست کنند
رادیو ورمی : آیا تولید ورمی کمپوست در حال حاضر صحیح است؟
رادیو ورمی : پاسخ به پرسش های شما
بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب
تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی
خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است
عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک
رادیو ورمی : مصاحبه با امیرحسین معصومی درباره کنفرانس بهره وری کشاورزی
تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول
رادیو ورمی : گفتگوی خودمانی با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش پنجم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای مقیمی
رادیو ورمی : بخش چهارم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش سوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش دوم گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
رادیو ورمی : بخش اول گفتگو با آقای توحید یوسفی فعال صنعت ورمی کمپوست
اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی
هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟
حمایت این دولت از کشاورزی بی نظیر است

جستجو های مشابه

قیمت کود کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کود کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست جستجوی عبارت "ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست جستجوی عبارت "کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی جستجوی عبارت "ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت و بازار کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت و بازار کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کرم کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کرم کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار فروش کمپوست جستجوی عبارت "بازار فروش کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کرم ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کرم ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
فروش ورمی کمپوست جستجوی عبارت "فروش ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار ورمی جستجوی عبارت "بازار ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
بازار کمپوست جستجوی عبارت "بازار کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولیدکنندگان جستجوی عبارت "تولیدکنندگان " در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست فرا کود جستجوی عبارت "کمپوست فرا کود" در سایت با استفاده از گوگل
کود لازم برای ورمی کمپوست جستجوی عبارت "کود لازم برای ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کرم جستجوی عبارت "قیمت کرم" در سایت با استفاده از گوگل
روش تولید تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "روش تولید تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کشورهای موفق در زمینه تولید کمپوست جستجوی عبارت "کشورهای موفق در زمینه تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
فروش کرم ورمی کمپوست جستجوی عبارت "فروش کرم ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولید کمپوست جستجوی عبارت " تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
شرکت ورمی کمپوست جستجوی عبارت " شرکت ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی جستجوی عبارت " روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
بازار تولید و فروش ورمی کمپوست جستجوی عبارت " بازار تولید و فروش ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کود شیمیایی جستجوی عبارت " کود شیمیایی" در سایت با استفاده از گوگل
روش های تهیه کود کمپوست جستجوی عبارت "روش های تهیه کود کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار هدف ورمی کمپوست جستجوی عبارت "بازار هدف ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار ورمی کمپوست جستجوی عبارت "بازار ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
حرکت کرم گونه جستجوی عبارت "حرکت کرم گونه" در سایت با استفاده از گوگل
شرکت تولید کمپوست جستجوی عبارت "شرکت تولید کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی جستجوی عبارت "روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
زمان تولید کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "زمان تولید کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولید ورمی کمپوست کارخانه ای جستجوی عبارت "تولید ورمی کمپوست کارخانه ای" در سایت با استفاده از گوگل
کود کاری جستجوی عبارت "کود کاری" در سایت با استفاده از گوگل
رادیو ورمی جستجوی عبارت "رادیو ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت درباره ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت درباره ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
خانه کشاورز سایت جستجوی عبارت "خانه کشاورز سایت" در سایت با استفاده از گوگل
یوسفی ورمی کمپوست جستجوی عبارت "یوسفی ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت ورمی کمپوست جستجوی عبارت " قیمت ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
رشد کار جستجوی عبارت "رشد کار" در سایت با استفاده از گوگل
تولید کنندگان جستجوی عبارت "تولید کنندگان" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست مقیمی جستجوی عبارت "کمپوست مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست و بازار آن جستجوی عبارت "ورمی کمپوست و بازار آن" در سایت با استفاده از گوگل
کود ورمی جستجوی عبارت "کود ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
استفاده از ورمی کمپوست جستجوی عبارت "استفاده از ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

مقالات آموزشی ورمی کمپوست

تولید ورمی کمپوست

کرم ایزینیا فتیدا

بستر سازی ورمی کمپوست

چای کمپوست

بازاریابی ورمی کمپوست

استفاده از ورمی کمپوست

مقاله های علمی ورمی کمپوست

تولید کنندگان ورمی کمپوست

خریداران ورمی کمپوست

محصولات و کشاورزی ارگانیک

تولید کننده تجهیزات مرتبط

مشاوره و راه اندازی فارم

اخبار ورمی کمپوست

وب سایت های ورمی کمپوست

ماهنامه ها و مجلات ورمی کمپوست

سازمان ها و ارگانهای مرتبط

منابع و مراجع علمی ورمی کمپوست

شرکت های خارجی

منابع و مراجع علمی خارجی

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

مراجع کشاورزی ارگانیک

خبرگزاری های مرتبط

سایت های evermi.ir

سایر وب سایت ها

وبلاگ های ورمی کمپوست

رادیو ورمی

بازدید از فارمها تولیدی

ویدئو ورمی

سایر بخش های سایت ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته سایت ورمی کمپوست

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوانRSS ورمی کمپوست

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM ورمی کمپوست

فیدخوان ATOM
   

جدیدترین نظرات ثبت شده در سایت

1396/06/20 محمد
بسیار علی.محمدبیگی


1396/05/04 ایمان
لطفا اگه کسی از پرونده سیکاصنعت خبرداره بگه که کجا باید مراجعه کنیم من شهرستان هستم نمیدونم الان کجا باید برم


1396/04/31 سارا باقری
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون من فارغ التحصیل رشته کشاورزی هشتی هستم و علاقه من به یادگیری پرورش کرم و ورمی کمپوست با توجه به گفته های اقای مقیمی برای یادگیری باید به البرز رفت ولی برای کسایی که در راصفهان هستن چه طور امکان استفاده از کلاسها هست اینجور ه کبعیض هستش ضمن اینکه درسته که اقای مقیمی تجربه کردن و خدا این توان رو بهشون داده والبته خودشون هم بر این باور هستن کاش قیمت کلاشا رو جوری میذاشتن که همون خدا راضی باشه اخه بیست ملیون برای کسی که میخواد تازه اموزش ببینه و ببینه چند چنده تو این بازار خیلی زیاده مخصوصا برای خانم ها یا حداقل شرایطی یا تعهدی میذاشتن که مثلا ایشون اموزش میدادن و اون فرد اموزش دیده شش ماه براشون مجانی کار میکرد که معادل کلاسا میشد ولی این که شما گفتین واقعا بی انصافی برای کسی که توان مالی ندارخ ولی استعداد تلاش و پشتکارش و داره موفق و پیروز باشید


1396/04/25 سمیرا مرادی
خوب بود اما کااش اطلاعات دقیق تر و کامل تری داشت


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
لطفا فروشنده ای دراستان فارس معرفی نمایید
ممنون


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
بسیار کارآمد وخوب بود ممنون


1396/02/10 ابراهیم محمدپور
سلام وعرض ادب مطالب خوب بود
کدام کود حیوانی مناسب این کار است؟


1396/02/08 زند
دوستان عزیز من توی کار تجارت هستم به تازگی یک مشتری برای این محصول شما پیدا شده البته خارجی و من می خواستم اگر مایل هستید همکاری صورت بگیره میتونید به من ایمیل بزنید دوستان که در حوزه تولید هستند میتوانند مشتری مستقیم داشته باشند با تشکر از سایت مفیدتون


1396/01/09 فرشید فرهودنیا
سلام
بنده علاقه مند خرید بهترین ورمی کمپوست می باشم و آموزش تولید این محصول می خواهم


1395/12/10 حامد اسماعیلی

بسم تعالی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
بنده تولید کننده در شهر اصفهان هستم با میزان تولید 10 تن در ماه با کیفیت عالی و بدون آلودگی و ناخالصی ( ماسه و شن ) تقضا دارم در صورتی که امکان خرید هست تماس حاصل بفرمایید .
با سپاس فراوان


توصیه های ورمی کمپوست

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

ورمی کمپوست

 

ورمی کمپوست در پارس سنتر

 

ورمی کمپوست ایران

 

ورمی کمپوست در بلاگفا

 

ورمی کمپوست در یوتیوب

 

ورمی کمپوست در گوگل پلاس

 

ورمی کمپوست در میهن بلاگ

 

ورمی کمپوست در تامبلر

 

ورمی کمپوست در رزبلاگ

 

ورمی کمپوست در پرشین بلاگ

 

ورمی کمپوست در آپارات

 

ورمی کمپوست در ورد پرس

 

ورمی کمپوست درفیس نما

 

ورمی کمپوست در پارسی بلاگ

 

ورمی کمپوست در بلاگ اسکای

 

ورمی کمپوست در VCP

 

ورمی کمپوست درابر بلاگ

 

ورمی کمپوست در کلوب

 

ورمی کمپوست درهم میهن

 

ورمی کمپوست درروم فا

 

ورمی کمپوست در ایران بلاگ

 
  

پیوند های روزانه ورمی کمپوست

رویال کشت - تحویل ورمی کمپوست در سراسر ایرانوب سایت ورمی کمپوست


طراحی وب سایت منظم


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت - ارتقاء Rank و رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت، تور مجازی، پانوراما


سفارش تبلیغ و معرفی محصولات در ورمی کمپوست


مپکا : مرکع پژوهش های کشاورزی ایران


بازار ورمی کمپوست ایران


ثبت نام در خبرنامه مرجع ورمی کمپوست ایران

   

 

 
 

وب سایت eVermi.ir مرکز اطلاعات ورمی کمپوست، خرید و فروش ورمی کمپوست، قیمت ورمی کمپوست و معرفی محصولات ارگانیک

طراحی وب سایت ورمی کمپوست، سئو، SEO، بهینه سازی برای موتور های جستجو و تبلیغات در این سایت : توسعه نرم افزار منظم www.monazam.ir