www.evermi.ir  

مرجع ورمی کمپوست ایران

» آموزش تولید ورمی کمپوست - مقالات آموزشی - راهکارها - خدمات مرتبط با کودهای آلی و تولید محصولات ارگانیک

» معرفی تولید کنندگان و مصرف کنندگان و خرید و فروش و قیمت کمپوست و ورمی کمپوست

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران

کد مطلب : 307

ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران

یکی از مدرسین حوزه ارگانیک، طی پیامی، ایرادهایی را به مرجع ورمی کمپوست ایران وارد دانسته اند

آقای طالبی

سلام و ارادت و خداقوت بنده را پذیرا باشید

بنده تقریباً تمامی مطالب سایت شما را مطالعه و گوش کرده ام و به پشت کار و تلاش شما آفرین می گویم و در جهت بهبود و عدم پایین آمدن سطح علمی سایت پیشنهاداتی برای شما دارم. البته اگر پذیرا باشید و بی ادبی نباشد چون این سایت برای بنده به عنوان یک تولید کننده و مدرس بسیار اهمیت دارد.

سایت شما تا به امروز به نظر بنده چند ایراد مهم و اساسی داشته که به اختصار بیان می کنم :

» اعلام خرید ورمی کمپوست در سایت آن هم به قیمت 130 تومان که سرانجام با فوش و ناسزای تولید کنندگان رو به رو شد

» مصاحبه با آقای یوسفی که ایشان یک دلال ورمی کمپوست بود و برای شروع قسمت رادیو ورمی کمپوست شروع خوبی نبود

» مصاحبه با آقای قالیباف که ببخشید شاید برای شما و دیگر شنوندگان تازه کار جالب بود ولی از نظر صاحب نظران یک سری اطلاعات ابتدایی و پیش پا افتاده بود که با نظر دادن راجع به روش آقای مقیمی تبدیل به یک سوتی فنی شد از این نظر که وقتی کود گاوی را در ارتفاع بالا تبدیل به بستر تولید کنیم مانند آقای مقیمی کود در زیر تبدیل به کمپوست شده و این یک حسن است نه عیب چرا که ورمی کمپوست تولیدی از کمپوست گاوی بسیار بسیار با ارزش تر از ورمی کمپوست تولیدی از کود گاوی است یا بنده خود پشته ای در سایت آقای مقیمی به ارتفاع 5 متر دیدم که هم آقای یوسفی در مصاحبه خود آن را به کوهی از کرم و کود بیان کرد و هم در قسمت ویدئو سایت شما از آن فیلم گرفته اید که آقای قالیباف گفتند پشته ها 2 متر هم نبوده که این یک تاقض در بیان مطالب برای مراجعه کنندگان به سایت به حساب می آید.

به نظر این حقیر نظر شما بر این است که سایتتان تبدیل به یک سایتی شود که همگی دوستان بتوانند آزادانه افکار خود را بیان کنند که البته این اتفاق در قسمت نظرات افتاده است و آقای قالیباف یا یوسفی هم باید آنجا نظر می دادند نه اینکه مصاحبه رادیویی داشته باشند چرا که رادیو ورمی دیگر ارزش خود را از دست میدهد

پبشنهاد بنده این است که این دو مصاحبه را مانند آن آگهی خرید ورمی کمپوست 130 تومانی سریعاً بردارید تا از اعتبار سایتی که با این همه زحمت بوجود آمده کم نشود و به جای آن از آن دسته از کشاورزانی که از ورمی کمپوست مصرف کرده اند و راضی بوده اند در مورد چگونگی و مقدار مصرف ورمی کمپوست مصاحبه کنید که این امر در شرایط فعلی یک امر نجات بخش و لازم و ضروری است برای تولید کنندگان ورمی کمپوست و من الله توفیق

 

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران * 

ایرادات شما را قطعا وارد می دانیم زیرا نظرات یک عضو محترم مرجع ورمی کمپوست ایران است. مطالبی که در پی می آید، به هیچ عنوان جوابیه نیست و فقط درد دلی دوستانه با شما فعالین عزیز این حوزه است.

درباره مصاحبه اول با آقای یوسفی، ضمن احترامی که برای همه فعالین این حوزه قایل هستیم، ما اعلام کردیم که می خواهیم رادیو ورمی را راه اندازی کنیم اما کسی پیشقدم نشد و آقای یوسفی پیشقدم شدند. 

از آنجا که رویکرد ما، رویکرد آزاد است و تلاش می کنیم به خودسانسوری دچار نشویم، نه مصاحبه ایشان و نه مصاحبه و مطلب دیگری را از سایت بر نخواهیم داشت مگر به حکم قانونی دادگاه صالحه اگر شاکی خصوصی داشته باشند و این رویکرد را بارها اعلام کرده ایم.

درباره موضوع خرید کود ورمی کمپوست به قیمت 130 تومان در تیر ماه امسال، همانطور که خاطرتان هست، یک تبلیغ بود که اعلام هم شد که تبلیغ است و فقط از آنجا که در آن دوره تعداد بسیار زیادی تماس با مرجع ورمی کمپوست ایران داشتیم که همه می خواستند هر طور شده و حتی به قیمت 100 تومان و 70 تومان کود خود را "رد کنند" تا بتوانند بخشی از زیان خود را جبران کنند و از این حوزه فاصله بگیرند، یک خریدار نقد که مراجعه کرده بود و به قیمت 130 تومان می خرید فقط برای 24 ساعت روی سایت قرار گرفت که این دسته افراد خاص بتوانند حداقل بخشی از ضرر و زیان خود را کاهش دهند و حدود 12 هزار تن هم خریداری شد و این مورد را ما نه تایید می کنیم و نه تکذیب. تنها کاری که از ما برمی آمد همین بود و از این حجم خرید حتی یک ریال برداشت نکردیم که خدای نکرده هیچ شائبه ای وجود نداشته باشد که برای منفعت شخصی این کار را کرده ایم. این کار، در یک دوره و برای یک عده خاص از تولید کنندگان، به نظر ما یک خدمت و انجام وظیفه بود که از طرف مرجع ورمی کمپوست ایران ارائه شد. 

هم اکنون هم دوستان می دانند بیش از 2000 تن صادرات با کمک مرجع ورمی کمپوست ایران بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای و وجهی انجام شده است. صادرکنندگانی که به مرجع ورمی کمپوست ایران مراجعه داشته اند، راهنمایی شده اند و از تولیدکنندگان صلاحیت دار  مورد تایید مرجع ورمی کمپوست ایران، کود ورمی کمپوست و کرم (خشک و منجمد) تهیه کرده اند و صادر هم شده است و کشورهایی مانند قطر، امارات، کویت، عراق و ترکیه از کودهایی که با راهنمایی مرجع ورمی کمپوست ایران تهیه و بسته بندی شده است واردات داشته اند (و یکی دو کشور اروپایی؛ کرم و روغن کرم و محصولات فرآوری شده کرم) و این سیاست کاری مرجع ورمی کمپوست ایران برای حمایت از تولید کنندگان داخلی به همین شکل و با شدت بیشتر در سال 1394 و 1395 نیز طبق برنامه های موجود که بر اساس اهداف، چشم انداز سازمانی و ماموریت تعریف شده برای مرجع ورمی کپوست ایران ادامه خواهد داشت. 

درباره موضوع مصاحبه با کشاورزان و باغداران، باور کنید همین آقای مقیمی هم که شما اشاره کرده اید، بارها از ایشان خواسته ایم که خریداران خود را معرفی کنند که ما از آنها درباره فواید مصرف ورمی کمپوست مصاحبه بگیریم و بارها طفره رفته اند و بارها از ایشان خواسته شده است فارم های دیگری که مشاوره داده اند و تولید کرده اند را به ما معرفی کنند و هنرمندانه کناره گرفته اند. همین آقای رحیمی ورمی کمپوست جنگل هم همینطور. بقیه تولید کنندگان عزیز هم همینطور.

درباره مصاحبه با مدرسین این حوزه، شما یکی از این دوستان را معرفی کنید و ارتباط ایجاد کنید ما حتما مصاحبه خواهیم کرد. بارها با مدرسین و صاحب نظران حوزه تماس گرفته ایم و درخواست مصاحبه داشته ایم، همگی به دلایلی که مهمترین آنها وضعیت فعلی بازار است و اینکه نمی خواهند در وضعیت فعلی، جلوی چشم دیگران باشند، طفره رفته اند.

البته به تدریج مصاحبه های نمایشگاه کشاورزی ارگانیک در سایت قرار می گیرد که انشاالله رضایت شما و دیگر عزیزان را در پی داشته باشد. 

در انتها اشاره می کنم که به نظر می رسد تولید کنندگان عزیزمان به این مهم که به نفع خودشان است که خریداران خود را به مرجع ورمی کمپوست ایران معرفی کنند تا مزایای آن از دید یک کشاورز یا باغدار در مرجع ورمی کمپوسط منتشر شود، ، هنوز اعتقاد ندارند. انشاالله این دید و این نگاه ایجاد شود تا بتوانیم همه با هم برای رشد استفاده از محصولات ارگانیک همگام با هم قدم برداریم و به وظیفه خود در راستای تامین سلامت جامعه از طریق تولید مواد مصرفی ارگاینک عمل کنیم.

 

با آرزوی توفیق روز افزون تمامی شما عزیزان

عادل طالبی

مرجع ورمی کمپوست ایران

 


نظرات سایر بازدید کنندگان درباره این مطلب : (نمره 8.2 از 10 به این مطلب)

  آقای بازدید کننده سایت

در تاریخ 1394/09/01

نمره 10  از 10

  باعرض سلام وخداقوت. سایت بسیار مفید و کارآمد هست که از شما بسیار سپاسگزارم.
وقتی سایت های مختلف تولید ورمی کمپوست رو می بینم تقریبا می تونم بگم اکثرشون خودشون رو اولین نفر می دونند که دارند کود ارگانیک تولید می کنند. زمانیکه با سایت شما آشنا شدم می بینم که افراد دیگری غیر از این سایت ها ، اولین ها هستند . مثلا وقتی به سایت یوتاب خاک مراجعه می کنید یا تماس تلفنی می گیرید فقط کار خودش را درست می داند. واقعا سردرگم شدم که کدامیک درست می گویند.

 

  آقای رضاشایسته

در تاریخ 1394/08/18

نمره 10  از 10

  البته مطالب خوب ومفیدندولی بایدکارکردوسپس اظهارعقیده بهتری میتوان داشت درکل متشکرم.

 

  آقای دیرباز

در تاریخ 1394/01/30

نمره 1  از 10

  شما و این سایت فقط برای دلالی و جیب خودتان کار میکنید و برای رضای خدا و مردم کار نمیکنید.
جالبه که خودتان را مرجع ورمی کمپوست میدانید.
از کجا این صلاحیت را برای خودتان قایل هستید.
فکر نمکینم جرات کنید و این نظر را روی سایت قرار دهید

 

  آقای دیبا

در تاریخ 1394/01/15

نمره 10  از 10

  سلام اینجانب دیبا هستم از استان بوشهر شهر کاکی .شهر طلای سرخ همان گوجه فرنگی.من الان یک سال است که به تولید کود ورمی کمپوست کرده و در حال حاضر همون کود تولیدی خود را در زمین زراعی که خودم داشتم استفاده کرده ام و به عنوان کشاورز نمونه و محصول سالم از جهاد کشاورزی شهرستان خورموج انتخاب شده ام و بدون این که از کود شیمیای و سم شیمیایی استفاده کنم و محصولی سالم تولید کرده ولی کود های بنده را کسی نمی خرد و دیده اند که محصولی عالی تولید کرده ام و گوجه هایی بسیار بزرگ و گوشتی و ماندگاری بسیار زیاد ولی محصول ما را کیلویی 300 تومان خریده اند و کود ها نیز خریداری نمی شود .

 

  آقای جعفری صیادی

در تاریخ 1393/12/19

نمره 10  از 10

  بسیار جالب بود
سپاس

 

لطفاً شما هم نظر خود را درباره این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

از اینکه نظرات خود را درباره مطالب سایت با دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارید سپاس گذاریم.

 

         
 

عنوان :

   
         
 

نام و نام خانوادگی :

   
         
 

ایمیل شما

  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد)  
         
 

نظر شما درباره این مطلب در سایت :

  این مطلب خوب بود.

اطلاعات خاصی نداشت.

 
         
 

توضیحات شما درباره این مطلب :

  (لطفاً فقط فارسی تایپ کنید. متشکریم)

 
         
     

برای ثبت نظر، عدد 12915 را وارد کنید :

 
         

 

(نظرات شما پس از تایید توسط مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود.)


 

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اخبار ورمی کمپوست


 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 
پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)

بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب

نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی

تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی

خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است

عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک

تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول

اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی

هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟

حمایت این دولت از کشاورزی بی نظیر است

کنفرانس مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری

برگزاری دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک در اتاق بازرگانی ایران

سومین کنگره ملی کشاورزی ارگانیک و مرسوم

اولین نمایشگاه تخصصی محصولات و فرآورده های ارگانیک

دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پسماند، بازیافت و بیومس

بیست و یکمین نمایشگاه اگروفود ایران 1393

ایفای نقش سپاه پاسداران در تولید ورمی کمپوست

اطلاعیه مهم شرکت یکان

کود الی و ورمی کمپوست به سمت کشاورزی می رود

شیوه کلاهبرداری 4000 میلیارد تومانی در صنعت ورمی‌کمپوست

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

 

 

 

قابل توجه خریداران ورمی کمپوست

بازار ورمی کمپوست ایران - خرید و فروش ورمی کمپوست - قیمت ورمی کمپوست

 

xxxx

 

 

این مطلب را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مطلب را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید

 

 

 

 

 

اینجا هستید

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

اخبار ورمی کمپوست

 
   

مشاهده نظرات سایر کاربران درباره این مطلب

مطالب مشابه

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)
بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب
نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی
تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی
خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است
عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک
تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول
اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی
هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟
حمایت این دولت از کشاورزی بی نظیر است
کنفرانس مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری
برگزاری دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک در اتاق بازرگانی ایران
سومین کنگره ملی کشاورزی ارگانیک و مرسوم
اولین نمایشگاه تخصصی محصولات و فرآورده های ارگانیک
دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک
سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پسماند، بازیافت و بیومس
بیست و یکمین نمایشگاه اگروفود ایران 1393
ایفای نقش سپاه پاسداران در تولید ورمی کمپوست
اطلاعیه مهم شرکت یکان
کود الی و ورمی کمپوست به سمت کشاورزی می رود
شیوه کلاهبرداری 4000 میلیارد تومانی در صنعت ورمی‌کمپوست
سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

جستجو های مشابه

قیمت ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کود کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کود کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
خرید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "خرید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
طریق مصرف کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "طریق مصرف کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست جستجوی عبارت "کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست جستجوی عبارت "ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی جستجوی عبارت "ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت و بازار کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت و بازار کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت " تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کرم ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قیمت کرم ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار ورمی جستجوی عبارت "بازار ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
بازار کمپوست جستجوی عبارت "بازار کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
واردات ورمی کمپوست جستجوی عبارت "واردات ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کود های عالی جستجوی عبارت "کود های عالی" در سایت با استفاده از گوگل
تعریف کشاورزی جستجوی عبارت "تعریف کشاورزی" در سایت با استفاده از گوگل
تعریف کشاورزی ارگانیک جستجوی عبارت "تعریف کشاورزی ارگانیک" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کود ورمی کمپوست در عراق جستجوی عبارت "قیمت کود ورمی کمپوست در عراق" در سایت با استفاده از گوگل
جنگل جستجوی عبارت "جنگل" در سایت با استفاده از گوگل
روغن کرم ورمی کمپوست جستجوی عبارت "روغن کرم ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست روش مقیمی جستجوی عبارت " کمپوست روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
سایت های مرجع کشاورزی جستجوی عبارت "سایت های مرجع کشاورزی" در سایت با استفاده از گوگل
قیمت کود ورمی کمپوست در سال 94 جستجوی عبارت "قیمت کود ورمی کمپوست در سال 94" در سایت با استفاده از گوگل
مواد بستر برای ورمی کمپوست جستجوی عبارت "مواد بستر برای ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ایجاد فارم جستجوی عبارت "ایجاد فارم" در سایت با استفاده از گوگل
محصول ارگانیک جستجوی عبارت "محصول ارگانیک" در سایت با استفاده از گوگل
روش مقیمی جستجوی عبارت " روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست د جستجوی عبارت "ورمی کمپوست د" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپو ست جنگل جستجوی عبارت "ورمی کمپو ست جنگل" در سایت با استفاده از گوگل
بن سای و ورمی کمپوست جستجوی عبارت "بن سای و ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
فرآوری ورمی کمپوست جستجوی عبارت "فرآوری ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست به روش مقیمی جستجوی عبارت "ورمی کمپوست به روش مقیمی" در سایت با استفاده از گوگل
مقیمی ورمی کمپوست جستجوی عبارت "مقیمی ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
یوسفی ورمی کمپوست جستجوی عبارت "یوسفی ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
فواید کود کمپوست جستجوی عبارت "فواید کود کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کرم ایران جستجوی عبارت "کرم ایران" در سایت با استفاده از گوگل
مواد کشاورزی ارگانیک جستجوی عبارت "مواد کشاورزی ارگانیک" در سایت با استفاده از گوگل
فیلم ورمی کمپوست جستجوی عبارت "فیلم ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
زمان تولید کود ورمی کمپوست جستجوی عبارت "زمان تولید کود ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
سایت بازار کشاورزی جستجوی عبارت "سایت بازار کشاورزی" در سایت با استفاده از گوگل
رادیو ورمی جستجوی عبارت "رادیو ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
مواد کمپوست جستجوی عبارت "مواد کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
رحیمی ورمی کمپوست جستجوی عبارت "رحیمی ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست جنگل جستجوی عبارت "ورمی کمپوست جنگل" در سایت با استفاده از گوگل
قالیباف ورمی کمپوست جستجوی عبارت "قالیباف ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
بازار ورمی کمپوست جستجوی عبارت "بازار ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

مقالات آموزشی ورمی کمپوست

تولید ورمی کمپوست

کرم ایزینیا فتیدا

بستر سازی ورمی کمپوست

چای کمپوست

بازاریابی ورمی کمپوست

استفاده از ورمی کمپوست

مقاله های علمی ورمی کمپوست

تولید کنندگان ورمی کمپوست

خریداران ورمی کمپوست

محصولات و کشاورزی ارگانیک

تولید کننده تجهیزات مرتبط

مشاوره و راه اندازی فارم

اخبار ورمی کمپوست

وب سایت های ورمی کمپوست

ماهنامه ها و مجلات ورمی کمپوست

سازمان ها و ارگانهای مرتبط

منابع و مراجع علمی ورمی کمپوست

شرکت های خارجی

منابع و مراجع علمی خارجی

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

مراجع کشاورزی ارگانیک

خبرگزاری های مرتبط

سایت های evermi.ir

سایر وب سایت ها

وبلاگ های ورمی کمپوست

رادیو ورمی

بازدید از فارمها تولیدی

ویدئو ورمی

سایر بخش های سایت ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته سایت ورمی کمپوست

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوانRSS ورمی کمپوست

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM ورمی کمپوست

فیدخوان ATOM
   

جدیدترین نظرات ثبت شده در سایت

1396/06/20 محمد
بسیار علی.محمدبیگی


1396/05/04 ایمان
لطفا اگه کسی از پرونده سیکاصنعت خبرداره بگه که کجا باید مراجعه کنیم من شهرستان هستم نمیدونم الان کجا باید برم


1396/04/31 سارا باقری
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون من فارغ التحصیل رشته کشاورزی هشتی هستم و علاقه من به یادگیری پرورش کرم و ورمی کمپوست با توجه به گفته های اقای مقیمی برای یادگیری باید به البرز رفت ولی برای کسایی که در راصفهان هستن چه طور امکان استفاده از کلاسها هست اینجور ه کبعیض هستش ضمن اینکه درسته که اقای مقیمی تجربه کردن و خدا این توان رو بهشون داده والبته خودشون هم بر این باور هستن کاش قیمت کلاشا رو جوری میذاشتن که همون خدا راضی باشه اخه بیست ملیون برای کسی که میخواد تازه اموزش ببینه و ببینه چند چنده تو این بازار خیلی زیاده مخصوصا برای خانم ها یا حداقل شرایطی یا تعهدی میذاشتن که مثلا ایشون اموزش میدادن و اون فرد اموزش دیده شش ماه براشون مجانی کار میکرد که معادل کلاسا میشد ولی این که شما گفتین واقعا بی انصافی برای کسی که توان مالی ندارخ ولی استعداد تلاش و پشتکارش و داره موفق و پیروز باشید


1396/04/25 سمیرا مرادی
خوب بود اما کااش اطلاعات دقیق تر و کامل تری داشت


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
لطفا فروشنده ای دراستان فارس معرفی نمایید
ممنون


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
بسیار کارآمد وخوب بود ممنون


1396/02/10 ابراهیم محمدپور
سلام وعرض ادب مطالب خوب بود
کدام کود حیوانی مناسب این کار است؟


1396/02/08 زند
دوستان عزیز من توی کار تجارت هستم به تازگی یک مشتری برای این محصول شما پیدا شده البته خارجی و من می خواستم اگر مایل هستید همکاری صورت بگیره میتونید به من ایمیل بزنید دوستان که در حوزه تولید هستند میتوانند مشتری مستقیم داشته باشند با تشکر از سایت مفیدتون


1396/01/09 فرشید فرهودنیا
سلام
بنده علاقه مند خرید بهترین ورمی کمپوست می باشم و آموزش تولید این محصول می خواهم


1395/12/10 حامد اسماعیلی

بسم تعالی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
بنده تولید کننده در شهر اصفهان هستم با میزان تولید 10 تن در ماه با کیفیت عالی و بدون آلودگی و ناخالصی ( ماسه و شن ) تقضا دارم در صورتی که امکان خرید هست تماس حاصل بفرمایید .
با سپاس فراوان


توصیه های ورمی کمپوست

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

ورمی کمپوست

 

ورمی کمپوست در پارس سنتر

 

ورمی کمپوست ایران

 

ورمی کمپوست در بلاگفا

 

ورمی کمپوست در یوتیوب

 

ورمی کمپوست در گوگل پلاس

 

ورمی کمپوست در میهن بلاگ

 

ورمی کمپوست در تامبلر

 

ورمی کمپوست در رزبلاگ

 

ورمی کمپوست در پرشین بلاگ

 

ورمی کمپوست در آپارات

 

ورمی کمپوست در ورد پرس

 

ورمی کمپوست درفیس نما

 

ورمی کمپوست در پارسی بلاگ

 

ورمی کمپوست در بلاگ اسکای

 

ورمی کمپوست در VCP

 

ورمی کمپوست درابر بلاگ

 

ورمی کمپوست در کلوب

 

ورمی کمپوست درهم میهن

 

ورمی کمپوست درروم فا

 

ورمی کمپوست در ایران بلاگ

 
  

پیوند های روزانه ورمی کمپوست

رویال کشت - تحویل ورمی کمپوست در سراسر ایرانوب سایت ورمی کمپوست


طراحی وب سایت منظم


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت - ارتقاء Rank و رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت، تور مجازی، پانوراما


سفارش تبلیغ و معرفی محصولات در ورمی کمپوست


مپکا : مرکع پژوهش های کشاورزی ایران


بازار ورمی کمپوست ایران


ثبت نام در خبرنامه مرجع ورمی کمپوست ایران

   

 

 
 

وب سایت eVermi.ir مرکز اطلاعات ورمی کمپوست، خرید و فروش ورمی کمپوست، قیمت ورمی کمپوست و معرفی محصولات ارگانیک

طراحی وب سایت ورمی کمپوست، سئو، SEO، بهینه سازی برای موتور های جستجو و تبلیغات در این سایت : توسعه نرم افزار منظم www.monazam.ir