www.evermi.ir  

مرجع ورمی کمپوست ایران

» آموزش تولید ورمی کمپوست - مقالات آموزشی - راهکارها - خدمات مرتبط با کودهای آلی و تولید محصولات ارگانیک

» معرفی تولید کنندگان و مصرف کنندگان و خرید و فروش و قیمت کمپوست و ورمی کمپوست

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

اطلاعیه مهم شرکت یکان

کد مطلب : 118

اطلاعیه مهم شرکت یکان

شرکت یکان، تولید کننده ورمی کمپوست و مشاور راه اندازی فارم های ورمی کمپوست، طی اطلاعیه ای، با اشاره به ماجرای کلاهبرداری روی داده در حوزه ورمی کمپوست، از همه فعالان این حوزه درخواست ادامه راه تولید را داشته است.

 ** بسیار مهم ** 

طبق نظرات کاربران به نظر می رسد شرکت توسعه کشاورزی و دامپروری یکان دچار مشکلاتی می باشد. به همین دلیل معرفی این شرکت به شکلی که آمده است ممکن است نادرست باشد. معرفی این شرکت به معنی تایید فعالیت های آن نیست.

لطفاً این موضوع را در نظر داشته باشید. 

با تشکر

مرجع ورمی کمپوست ایران. 

* * * 

اطلاعیه مهم شرکت یکان

 

 ** بسیار مهم ** 

طبق نظرات کاربران به نظر می رسد شرکت توسعه کشاورزی و دامپروری یکان دچار مشکلاتی می باشد. به همین دلیل معرفی این شرکت به شکلی که آمده است ممکن است نادرست باشد. معرفی این شرکت به معنی تایید فعالیت های آن نیست.

لطفاً این موضوع را در نظر داشته باشید. 

با تشکر

مرجع ورمی کمپوست ایران. 

* * * 

 

 


نظرات سایر بازدید کنندگان درباره این مطلب : (نمره 7.6 از 10 به این مطلب)

  آقای حسن یوسفی

در تاریخ 1394/03/05

  با عرض سلام خدمت تمامی سرمایه گذاران و یا در واقع (مالباختگان ) در شرکت یکان
به استحضار کلیه دوستان می رسانم تمامی افرادی که در رابطه با این شرکت سرمایه گذاری کردن و در صورت اینکه اقدام به شکایت و تشکیل پرونده نمودن با در دست داشتن کارت ملی در اولین فرصت برای پر کردن برگه بازجوئی به دادسرای ناحیه ... شهر ... به آدرس ..... طبقه .... شعبه .... مراجعه نمائید . و افرادی که اقدام به شکایت ننموده اند به همان آدرس مراجعه و شکایت تنظیم نمایند .چون برای پرونده مستقیم دادیار و بازپرس اختصاص داده شده و پیگیری مراحل قانونی شروع گردیده . دوستان جهت تسریع در روند پرونده سریعاً به دادسرا مراجعه نمایند. افرادی هم که شکایت نکنند هیچ امیدی برای رسیدن به سرمایشون نیست به وعده و وعید های دروغی بعضی از افراد هم امیدوار نباشید و مطمئن باشید که بدون شکایت هیچ کسی به پولش نمیرسه .
دوستان لطفاً این پیغام رو به کلیه سرمایه گذاران اطلاع رسانی فرمائید

* مرجع ورمی کمپوست ایران *
به نظر می رسد پیام فوق اشتباه است زیرا اطلاعات تماس آقای حسن یوسفی را در اختیار نداریم و امکان تایید خبر فوق وجود ندارد. هیچ مستنداتی نیز مبنی بر توضیح فوق ارائه نشده است.

 

  آقای حسن یوسفی

در تاریخ 1394/03/04

  با عرض سلام خدمت مدیریت سایت
من از جنابعالی سئوال دارم که چرا نوشته های دیروز اینجانب رو به تاریخ 94/03/03روی سایت قرار ندادید ممنون میشم اگه جواب بنده رو به ایمیلم و یا توی همین وب سایت قرار بدید با تشکر حسن یوسفی .

 

  آقای محمود حاتمی

در تاریخ 1394/02/09

نمره 10  از 10

  سلام
چرا نظر اینجانب روی سایت نیست؟؟

 

  آقای محمود حاتمی

در تاریخ 1394/02/08

  با سلام خدمت دوستان
منهم یکی از مال باختگان هستم و تا کنون شکایت نکرده ام لطفا` راهنمایی بفرمایید.

 

  آقای محمود حاتمی

در تاریخ 1394/02/08

  با سلام خدمت دوستان
منهم یکی از مال باختگان هستم و تا کنون شکایت نکرده ام لطفا` راهنمایی بفرمایید.

 

  آقای محمدپور

در تاریخ 1393/11/14

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان ، مصاحبه دوست عزیز آقای شایان را گوش کردم و مطالبی را خدمت دوستان عرض میکنم:
1-اینجانب خودم یکی از تولید کنندگان کود ورمی کمپوست در یکی از شهرستانهای اطراف تهران بودم لیکن زمانی که محصول به بهره برداری رسید علیرغم تلاش های فراوان حتی یک کیلو هم به فروش نرفت چرا ؟ چون از طریق متولیان امر در کشور چگونگی مصرف این کود فرهنگ سازی نشده بود .
2-با اینکه پروانه تولید از جهاد کشاورزی شهرستان مشغول به تولید بودیم وچندین نفر از دوستان تولید کننده ها در دفعات مختلف به جهاد کشاورزی مراجعه داشتیم که در خصوص فرهیگ سازی بین باغداران و کشاورزان با ما همکاری داشته باشند متأسفانه خودداری کردند و اظهار داشتند اولا` از نظر علمی این کود ثابت نشده و ثانیا` تا از مرکز در این خصوص ابلاغ نشود هیچ اقدامی میسر نیست. و با دوستانی که در سایر شهرستان ها ارتباط داشتیم جهاد کشاورزی هیچ همکاری نداشته .
3-به نظر اینجانب متولیان امر در کشور مثل جهاد کشاورزی، مراکز علمی و دانشگاهها، وزارت بهداشت و.... که کشاورزان و باغداران با اینگونه مراکز مشاوره میکنند،هنوز به این امر ایمان ندارند و تا زمانیکه مسئولین مربوط که ذکر شد وارد عمل نشوند موفقیتی در این کار نمی بینم. چون چندین تن کود تولید شده را که فروش نرفت به جهت فرار از پرداخت اجاره و جلوگیری از ضرر زیاد، مجبور شدم در گلخانه ی یکی از دوستان تخلیه کنم (با منت فراوان که بر گردنم ) بعد از گذشت یک سال هنوز یک کیلو به فروش نرفته، چون مهندسین محترم جهاد کشاورزی اعتفادی به مفید بودن این کود ندارند. لطفا` کمی واقع بینانه فکر کنیم .
4-به این دلیل بود که گرفتار حرفهای قشنگ عوامل شرکت یکان شدیم . ببخشید

 

  آقای حسن یوسفی

در تاریخ 1393/11/01

  با عرض سلام خدمت سرمایه گذاران شرکت یکان با توجه به اینکه با هماهنگی قبلی در تاریخ93/10/30 با تجمع در جلو دادسراو ملاقات حضوری با سرپرست دادسرای ناحیه 31 و اظهارات ایشان به دلیل اینگه در شعبه 5 با وجود پرونده های متعدد امکان پیگیری و رسیدگی به کندی صورت می گرفت به همین دلیل پرونده از شعبه 5 به شعبه 2 انتقال داده شده ولی به دلیل کمبود قاضی در این شعبه درخواست و اقدامات لازم انجام خواهد گرفت تاثبت پرونده ها صورت پذیرد.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
به دلیل عدم ارسال مستندات مرتب، امکان تایید مطلب فوق وجود ندارد.

 

  آقای محمدپور

در تاریخ 1393/11/01

  با نام و یاد خدا
ضمن عرض سلام مجدد خدمت سرمایه گذاران محترم ، به اطلاع می رساند قبل از ظهر روز سه شنبه تاریخ 93/10/30 به همراه تعدادی از دوستان جهت پی گیری پرونده شرکت یکان در خدمت ریاست محترم ناحیه 31 دادسرا بودیم ایشا فرمودند به علت کثرت کار شعبه پنج بازپرسی، پرونده به شعبه دوم همان ناحیه ارجاع داده شد تا انشاالله در برسی پرونده تسریع گردد. واز طرفی ایشان اظهار کردند به کلیه سرمایه گذاران محترم اطلاع رسانی گردد که نیازی به دادن وکالت به کسی نیست چون دادگاه خودش پی گیر احقاق حق مال باختگان می باشد و حضور وکیل هیچ تأثیری در سیر مراحل پرونده ندارد و به مطالبی که بعضا` در سایت ها از مسئولین دادسرا نقل و قول می شود اعتنا نکنند .
از کلیه دوستانی هم که در روز سه شنبه در گردهمایی شرکت کردند تشکر و قدردانی می شود و امید است همه سرمایه گذاران محترم به این نوع گردهمائی ها اهمیت بدهند.
* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
به دلیل عدم ارسال مستندات مرتب، امکان تایید مطلب فوق وجود ندارد.

 

  آقای محمدپور

در تاریخ 1393/10/30

  ضمن تشکر از دوستان عزیز در مرجع ورمی کمپوست ایران ، لطفا در درج عنوان کمی دقت بفرمایند و نظر دهنده گان مذکر را آقا و مونث را خانم درج بفرمایند و اگر ممکن است موارد اشتباهی که در درج اسامی آقایان محمدپور و حسن یوسفی اتفاق افتاده اصلاح فرمایند. تشکر

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
خود درج کنندگان نظر موقع ثبت نظر باید "آقا" یا "خانم" را مشخص کنند.
به هر حال، موارد مورد اشاره را بررسی و اصلاح خواهیم کرد.
با تشکر از شما بابت یادآوری و تذکر به جا و مناسب.


 

  آقای محمدپور

در تاریخ 1393/10/28

  به استحضار سرمایه گذاران محترم می رسانم : مراجعه حضوری که به شعبه 5 ناحیه31 در تاریخ 93/10/27 داشتم متأسفانه هنوز پرونده کلاهبرداری شرکت هنوز به بازپرس خاصی تحویل نشده بنا به اظهار قاضی پرونده ایشان به علت کمبود پرسنل (بازپرس) شخصا کارهایی را در مورد پرونده انجام داده اند و امیدوار بودند در آینده پرونده را به بازپرس خاصی واگذار کنند . بر خلاف ادعای مطالب در شده در سایت شرکت یکان (مجمع نمایندگان شاکیان ...) که مراجعه حضوری سرمایه گذاران را منع کرده اند ، نظر قاضی محترم پرونده بر این بود که سرمایه گذاران می توانند هر اطاعاتی دارند می توانند با مراجعه حضوری در اختیار دادسرا قرار داده و پی گیر حق و حقوق خودشان باشند..به هر حال روال کندی بر بررسی و تکمیل پرونده حاکم می باشد و به سرمایه گذاران محترم توصیه می شود که از طریق دادسرا پی گیر احقاق حق خود باشند.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
دوستان عزیز، لطفاً به فایل صوتی شماره 21، مصاحبه با جناب مصطفی شایان درباره موضوع شکایت های مالباختگان و توجه به موضوع دادگاه ها و شکایت های مرتبط با حوزه ورمی کمپوست توجه فرمایید.

 

  آقای محمدپور

در تاریخ 1393/10/21

نمره 1  از 10

  با سلام خدمت سرمایه گذاران محترم، قبلا نیز مطالبی را نوشته بودم که متآسفانه در سایت قرار نگرفته لازم است به عرض همه سرمایه گذاران محترم برسانم تمام اطلاعیه هایی که در مورد اقدامات مثبت در سایت اعلام شده همه دروغ می باشد چون با مراجعه حضوری که به بازپرس پرونده در بیستم دی ماه صورت گرفت بنا به اظهار بازپرس پرونده به علت کمبود پرسنل آن شعبه ، هیچ اقدامی صورت نگرفته و حتی در سیستم آن شعبه ثبت نشده است. اطلاعیه صادر شده صرفا جهت سرگرم کردن سرمایه گذاران و وقت کشی می باشد. لذا به نظر میرسد تا در اقدام عملی از سوی سرمایه گذاران صورت نگیرد اتفاق خاصی صورت نمیگیرد.بنا براین پیشنهاد می شود ضمن مراجعه حضوری به بازپرسی شعبه مربوط و اطلاع از روند پیشرفت بررسی پرونده، در این خصوص تجمعی در جلوی قوه قضائیه و مجلس صورت گیرد . بنابراین تاریخی تعینن تا تجمع مورد نظر انجام شود.تشکر


 

  خانم ف

در تاریخ 1393/10/20

  مژده به همه طلبکاران شرکت یکان به پولمون نزدیک شدیم هردومتهم به بدهی اعتراف واموالشون رابرای پس دادن پولهامون تقدیم دادگستری کردندباتشکرازنمایندگان ووکیل محترم

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
امکان بررسی صحت این نظر برای مرجع ورمی کمپوست ایران وجود ندارد زیرا مستنداتی ارائه نشده است.

 

  آقای حسن یوسفی

در تاریخ 1393/10/20

  پیشنهاد می شود برای زودتر به نتیجه رسیدن این قضیه بعد از مکاتبه با نمایندگان مجلس یک نفر نماینده مجلس متنی رو نوشته و از عده ای از نمایندگان مجلس امضاء گرفته (چون با مکاتبات قبلی به نمایندگان اکثریت در جریان قضیه هستند) بعد از امضاء ، به رئیس مجلس ارائه دهند تا نسبت به این موضوع به قوه قضائیه از بابت ضعیف عملکردن این نهاد در جامعه اسلامی رسیدگی و بررسی و از طرف مجلس دستوری به قوه قضائیه ارسال گردد.
با تشکر حسن یوسفی

 

  خانم

در تاریخ 1393/10/20

  با سلام امروز شنبه 93/10/20با مراجعه حضوری به دادسرای ناحیه 31 شعبه 5 بازپرسی و صحبت با باز پرس و دادیار یا همان جانشین دادستان بی نتیجه و جوابهای تکراری بود من بعنوان یکی از سرمایه گذاران به همه اعلام می کنم با این روند و پیگیری دستهای پشت پرده شاید پرونده ما 5 ماه دیگه هم ثبت نشه من تقاضا دارم هر فردی توی هرقسمت از نهادها ،ارگانها نفوذ داره نسبت به پیگیری و اقدام ات لازم انجام بده تا فشار به قوه قضائیه وارد بشه تا دست این پشت پرده ایها رو بشه تا حق این سرمایه گذاران بخت برگشته زنده بشه و سرمایه هاشون برگرده .با تشکر حسن یوسفی

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
به دلیل عدم ارائه مستندات، نظر فوق قابل تایید نیست.

 

  خانم رضائی

در تاریخ 1393/10/19

نمره 10  از 10

  با سلام خدمت شما
میخواستم بدونم که اگه یه روزی قرار بشه که شرکت یکان سرمایه ما افراد مالباخته را برگرداند، حتما باید شکایت کرده باشیم. اگه ما شکایت نکرده باشیم، به حقمان نمیرسیم و فقط کسانیکه شکایت کرده اند به سرمایه هایشان می رسند.خواهشمندم که پاسخ دهید.
با تشکر فراوان از شما.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست *
طبیعی است که در صورتی که قرار باشد تسویه حسابی صورت بگیرد، ابتدا افرادی که شکایت کرده اند تسویه حساب می شوند البته قطعا دادگاه این موضوع را که سایر طلبکاران را مورد توجه قرار دهد در نظر می گیرد. بهتر است با یک وکیل یا مشاور حقوق درباره این موضوع مشورت نمایید.

 

  آقای ریحانی

در تاریخ 1393/10/13

  باسلام خدمت همه دوستان به عرض برسانم که این افراد کلاهبرداری کردن و از طرف دانه درشتهای ... حمایت میشون مانند علی مطهری. اخ به حال مردم بدبخت ومال باخته فقژ خدا اینها را به سزای اعمالشون برساند انشالله

 

  آقای حسن یوسفی

در تاریخ 1393/10/08

  دوستان جهت زودتر به نتیجه رسیدن پرونده شرکت یکان هرکدام از سرمایه گذاران به نماینده های شهرستان خود نامه ای مکتوب کنید و همگی با هم هماهنگ بشیم و تقاضا کنیم همه نمایندگان شهرستانها در یک روز مشخص همگی این قضیه را مطرح و دسته جمعی نسبت به آن تصمیم گیری شود.. با سپاس فراوان

 

  آقای م ج

در تاریخ 1393/09/22

  این شرکت کلاهبرداری کرده شکیم نیس الان میگن دادگاه اینکارو کرده اخه چرا خود داداگاه نمیره اموالاشونو بفروشه ه پول مردمو برگردونه همه دارن دروغ میگن چه نیازی هس که اقای معراجی بیاد بیرون بخواد پول مارو بده اینکارم دادگاه میتونه بکنه

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
قطعاً دادگاه رویه خاص خود را دارد و در صورت صدور رای، رای توقیف اموال نیز توسط دادگاه مربوطه صادر می شود.
طبیعی است که باید با صبوری راه های قانونی را ادامه دهیم و سعی کنیم میزان خسارات را کاهش دهیم. بدیهی است که نمی توان خسارات وارد شده را جبران کرد اما امیدواریم لااقل تا آنجا که امکان دارد خسارات وارد شده توسط دادگاه بررسی و توسط متهمین جبران شود.

 

  آقای امين بخشي

در تاریخ 1393/09/13

نمره 1  از 10

  آقاي م ل
صاحبان اين شركت از وضعيت مالي خوبي برخوردار مي باشند كه اموال آنها توقيف و ممنوع المعامله شده اند و سند هايي كه به اسم همسر د. م. مي باشد هم اكنون آن اسناد در شعبه 5 بازپرسي ناحيه 31 واقع در ميدان سپاه روبه روي پادگان ولي عصر مي باشد و نهادهای مسئول نيز پيگير مبالغ ورود و خروج شماره حساب اين شركت مي باشد

 

  آقای حسن يوسفي

در تاریخ 1393/09/12

  سلام من مطالبي از بابت كلاهبرداري شركت يكان ارسال كردم كه منتشر نشد؟فقط اين رو ميخوام بگم كه دوستان سرمايه گذار بدونن كه ما از آذربايجان شرقي اقدام به كارهائي كرديم كه انشاء الله بتونيم كه سر وته اين پرودنده رو زودتر هم بياريم .ناگفته نماند نهاد های مسئول هم براي سرعت بخشيدن به حل پرونده شروع به كار كردن.

 

  آقای م ل

در تاریخ 1393/08/27

  مالباختگان شرکت ...، توجه کنید این شرکت با خرید زمان و به مرگ گرفتن در حال راضی کردن شما به تب می باشد. با وعده های دروغین کاری کردند که مردم به اصل پول راضی باشند.
در حال حاضر یکی از این گروه بنام آقای ... نماینده شهرستان دزفول حاضر می باشد از وی شکایت بشه، نهایتا اگر هم شما پیروز محکمه باشید آیا چیزی گیرتون می آید. مطمئن یاشید هیچ دارایی به اسم این اشخاص وجود ندارد.
بعد شما به 50 درصد و شاید هم کمتر از اصل راضی می شوید.
کلاهبرداری به تمام معنا

 

  آقای رضا

در تاریخ 1393/08/25

  با سلام دوست ما که نباید مستندات بشما بدیم به اونکس یا یا مقام مسولی باید بدیم دادیم در ضمن چرا سانسور کردی مگر نباید طلبکاران بدونند چه اشخاصی سنگ پرانی میکنند وروند پرونده را کنده کده اند از شما خواهش میکنم کلمات رو حذف نکن اینجا نباتشه جایی دیگر مطلب رو کامل میذاریم و همه میخوانن پس لطف کن نام شخصی که مانع از پیشرفت پرونده شده حذف نکن قراره دوستان در جلو مجلس جهت اعتراض از شخصی که مانع از پیشرفت پرونده شده با توجه به نفوذش تا تمام نمایندگان بدونن همکارانشون چکارهای میکنن ضمنا ما در جایی پشتیبانی ان شخص از ... رو مکتوب دادیم ودارن رسیدگی می کنن من الله توفیق

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
دوست عزیز، لطفا در نظر داشته باشید که اگر ما عبارت و نامی را از فردی که نه شماره تلفنی دارد، نه مشخصات تایید شده ای دارد، در سایت قرار دهیم، دادگاه می تواند به جرم نشر اکاذیب ما را تحت تعقیب قرار دهد.
بنابراین به ما حق بدهید که نتوانیم هر حرفی را از هر کسی در سایت قرار دهیم.
البته اگر مستنداتی وجود داشته باشد و در اختیار ما قرار داشته باشد ما اطلاعات را بدون مشکل منتشر می کنیم و سانسور نمی کنیم زیرا اطمینان خواهیم داشت اگر مشکلی پیش بیاید می توانیم با کمک مستندات پیش برویم.
بنابراین درخواست انتشار اطلاعاتی که مستند نیستند و منبع مشخص ندارند نداشته باشید.
متشکریم.

 

  آقای رضا

در تاریخ 1393/08/24

نمره 10  از 10

  سلام دوستان شکی در این نیست شرکت یکان کلاهبرداری کرده معراجی و توکلی نیز بعداز انتقال از بروجرد در اگاهی تهران هستن معراجی قبول کرده 50درصد طلبکاران رو بده ولی توکلی بعلت حمایت یک فرد مانع شده تا پرونده روندش کند شود ولی به حول و قوه الهی همه مسولین و جراید در جریان قرار بگیرند تا ایشان پای خودش رو از این پرونده بکشه بیرون تا روند عادیه خودشو پرونده طی کنه تا این مردم بخت برگشته به پول خودشون برسن
فکر میکنم وکیل ونمایندگان هم کاری باینصورت نتونستن انجام بدن

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
با توجه به عدم ارائه مستندات ممکن است نظر این بازدید کننده محترم صحیح نباشد و اطلاعات ارائه شده اعتبار نداشته باشند. امکان بررسی و تایید موارد مطرح شده وجود ندارد.

 

  آقای اسی

در تاریخ 1393/08/11

  خانم چ شما چرا پا روی حق می گذارید ا اگرکسی پا رو حق بگذارد یه روزی حق او را رو او پا می گذارد

 

  خانم نعمت اله ریحانی

در تاریخ 1393/08/08

  سلام قابل توجه همه مردم شریف ایران بخدا این شرکت کلاهبرداری کرده به چند هزار نفر خیانت کردند شما دیکه فریب اینا را نحورید

 

  خانم احسان طاهری

در تاریخ 1393/08/04

نمره 1  از 10

  لطفا لطفا بگید چطور پیگیر سرمایمون باشیم.کجا بریم.با کی تماس بگیریم

 

  خانم چ

در تاریخ 1393/07/10

  بزودی اقای توکلی به تهران از زندان بروجرد انتقال مییابند و امشااله به توسط اقای مهندس مطهری وارتباطاتی که ایشان در قوه قظائیه دارندپرونده اقای توکلی بسته میشود

 

  آقای

در تاریخ 1393/07/08

  لطفا اگه کسی در مورد شرکت تولید ورمی کمپوست سیکا صنعت چیزی میدونه که آیا کلاهبرداری صورت گرفته یا نه اطلاع رسانی کنید.

 

  خانم آ

در تاریخ 1393/06/25

  خداروشکر که نماینده های دلسوزی داریم وگرنه کی میتونست این همه مدت بره دنبال کارهای رسیدگی به پرونده...ازهسته مرکزی متشکرم...نماینده ها هم خودشون گول اون شرکت خوردن....

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
متوجه منظور شما نشدیم.

 

  آقای حسینی

در تاریخ 1393/06/25

نمره 1  از 10

  باز پرداخت سرمایه و سود حاصل از ان را برای ما بیان کنید.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
طی یک مطلب، به زودی، محاسبات مالی مربوطه را در سایت قرار خواهیم داد.

 

  آقای حبیب

در تاریخ 1393/06/04

  سلام
متاسفانه ما گول این شرکت کلاهبردار یعنی شرکت یکان رو خوردیم. از اولشم قصدشون کلاهبرداری بود ونمایندگان به ظاهر محترم ما رو مطلع نکردن.

 

  آقای ح رضایی

در تاریخ 1393/05/27

نمره 10  از 10

  چیزی که برای همه ایرانیان روشن شده این است که شرکتهایی که به روش سبدی ورمی کمپوست کار کردند پایان خوبی نداشته اند و اصل سرمایه متقاضیان را پس نداده اند مانند شریفی، توکلی و معراجی، ....

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
جناب اقای رضایی عزیز،
باور کنید در حال حاضر و با این بازار، نه فقط سبدی، حتی راکتوری و پشته ای هم در بازار جواب نمی دهد.
تا خریدار پیدا نشود و تا بازار ثبات پیدا کند تولید ورمی کمپوست سودآوری نخواهد داشت. این البته، نظر ما است و به عنوان اصل علمی آن را مطرح نمی کنیم. فقط آنچه در بازار می بینیم مطرح می شود.

 

  خانم توکلو

در تاریخ 1393/05/25

  در جواب م . ف، کلاه برداری آقای توکلی ماشاءالله به همه مردم کشور محرز شده در این که کسی هیچ شکی نداره اونم با 1200 تا شاکی . دیگه شما خواهشا از انصاف صحبت نکن (میدونم که از بستگانش هستی).
لنکروز مشکی که در اردیبهشت ماه به نام پسرش خریداری شده بود مال عمه منه؟ از سرمایه همین بد بخت ها کش رفتن و لنکروز خریدن . همسر من چاه کشاورزی داره میدونم که یک چاه چقدر در آمد داره نیازی به حسابدار بودن نیست . میدونم که تمام ادوات کشاورزیش رو که قلابی به اسم کشاورز نمونه از بانک کشاورزی وام گرفتن ( بلا عوض ) و خریداری کردن به قول کارگر وقتش شبانه ردیف های سیب زمینی را از محل ردیف های دیگر پر کرده و زیر خاک کرده و در حضور کارشناسان کشاوری فریمان که متاسفانه همدست ایشان بودند ادعای برداشت یکصد تن سیب زمینی در هکتار نمود و خودش را باز هم باکلک و دروغ کشاورز نمونه قلمداد کرد و در حق سایر کشاورزان نمونه دیگر اجهاف نمود که این هم نوع دیگری از کلاه برداری ایشان از بیت المال بود که توانست وامهای بلاعوض بگیرد و سرمایه ای بر هم زند که به مصداق ضرب المثل معرف باد آورده را باد خواهد برد . در ضمن ادوات کشاورزی این کلاه بردار رو هم از مزرعه اش مخفی کردن که توقیف نشه .
خدارو شکر من جزو مال باختگان نیستم و گرنه می دونستم چطور از حقم دفاع کنم در ضمن مهندس بودن ایشان هم همه می دانند که قلابی بوده این هم یکی از دروغهاش جهت کلاه برداری بوده سیکل داشته باشه مهندیس پیشکش. دیگه دهن من رو باز نکنید که بیشتر از اینها رو می کنم . بنده تمام حرفها را صادقانه نوشتم اگر آقای توکلی ثابت کرد که مدرک مهندسی دارد باقی حرفهای ایشان هم درست است.
در ضمن از خانم ایشان نیر توکلو و فرزندشان به جرم همکاری در فرار از دین شکایت شده. حسابدارشان خانم حفیظی بوده از من سوال میکنید که حسابدارش هستم. شما باز هم می خواهید لا پوشانی کنید که حق سرمایه گذاران پامال شود ولی من به عنوان یک هموطن وظیفه خود می دانم که اطلاع رسانی کنم واقعیات رو که از این بیشتر با سرمایه مردم کیف و حال نکنند و لنکروز به نام پسرشان نخرند.
شما هم آقای محترم انصاف داشته باش و مردم را گمراه نکن که شریک جرم نشوی.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
با توجه به اینکه این پرونده در جریان است، از شما و دیگر عزیزان خواهش می کنیم این موارد که اشاره داشته اید را به دادگاه اعلام کنید. همه ما وظیفه داریم اگر اطلاعاتی داریم که می تواند به روند قضایی کمک کند با مراجعه به دادگاه و اعلام اطلاعات به سیستم قضایی کمک کنیم تا عدالت به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

 

  آقای م.ف

در تاریخ 1393/05/08

  از اون خانم ناشناس سوال دارم که شما حسابدار آقای توکلی هستی که این جور دقیق قیمت فروش محصول ایشون رو داری میدی؟
اول بزارین جرم ثابت شه بعدش برین اموال ایشون رو توقیف کنین خانم قاضی.
از کی تا حالا آقای توکلی لنکروز داشته ما خبر نداشتیم؟
نگین این دروغ ها رو به مردم درست نیست.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
از همراهان عزیز مرجع ورمی کمپوست تقاضا می کنیم در بیان موارد رعایت انصاف را داشته باشند . صداقت در گفتار و البته در رفتار از اصولی است که پایبندی به آن را تنها راه برون رفت از مشکلات می دانیم.

 

  خانم ز

در تاریخ 1393/05/04

  چرا سپاه توي همه چي كه خوبه قدم مي زاره و نابودش ميكنه؟
خدا واسه بدخواها نسازه

پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران
با نظر شما مخالفیم. در حال حاضر شنیده می شود که خرید هایی که با قیمت مناسب انجام می شود توسط سپاه انجام شده است. بررسی های ما نشان می دهد سپاه در بخش ها مختلف حداقل در هر کیلو بین 100 تا 200 تومان بالاتر از قیمت دلال های بازار خرید می کند. بنابراین اطلاعات موثق نظر شما را تایید نمی کند.

 

  خانم ناشناس

در تاریخ 1393/04/24

  سلام . چرا محصولات کشاورزی َآقای محمد توکلی در فریمان رو توقیف نمی کنید حداقل قسمتی از کلاه برداری ایشان را جبران می کند . این که به توقیف املاک کاری ندارد . مثلا یک هفته پیش حدود سیصد میلیون گندم و جو برداشت کرده اند باقی محصول هم هست . ادوات کشاورزی هم همینطور به نظر من به وکیلتون پیشنهاد توقیف محصول رو بدین . از شما کلاه برداری میکننده لنکروز می خرند به نام پسرشون

 

  خانم ستاره

در تاریخ 1393/04/23

  با سلام
حدود یک ماهی میشه که به جناب احمدی وکالت دادیم که کارها رو دنبال کنند. ایشان گفتند پرونده 30 تا 45 روزه بسته میشه ولی خبری از پیشرفت کار نیست.هنوز دادگاهی تشکیل نشده. چیکار باید بکنیم؟

 

  آقای مصطفي

در تاریخ 1393/04/21

  با سلام
سرمايه گذاري از شهر قزوين هستم.لطفا براي شكايت از اين شركت مرا راهنمايي كنيد.با تشكر

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/20

  خانم ف من که زبونم مو در آورد از بس گفتم که به فارسی تایپ کنید نمایندگی محصولات شرکت یکان ماهشهر.
به دروغگو بودن و بیسواد بودن هم متهم شدم.
ولی از شما یک نفر بسیار سپاسگزارم که اعتماد کردید و از بنده حقیر دفاع نمودید و بهتون ثابت شد که هدف من فقط اطلاع رسانی درست و حقیقی و صادقانه بوده است.خیلی ممنونم از حمایت شما.
از مدیر این سایت هم بسیار سپاسگزارم که مطالب ما را به اشتراک میگذارند و از ایشان خواهشمندم که این دو پیام آخر بنده را که خطاب به خانم و آقای ف بوده است را نیز نمایش دهند.

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/20

  آقا و خانم ف خیلی متشکرم از شما که از بنده دفاع کردید و حداقل شما توانستید اطلاعات را با تایپ فارسی از طریق آدرس شرکت یکان نمایندگی ماهشهر ببینید و بهتون ثابت بشه که من دروغگو نیستم و مثل بقیه سرمایه گذاران یک مال باخته هستم و هدفم فقط اطلاع رسانی به همدردانم بوده است.مجددا از شما بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که به زودی همه مشکلاتمان حل شود.

 

  خانم ف

در تاریخ 1393/04/20

  مثل اینکه نمیگیرید وقتی میگم

بروید گوگل. بعد فارسی تایپ کنید شرکت یکان نمایندگی ماهشهر

وارد که شدید نمایندگی محصولات ماهشهر را انتخاب کنید بعد میبیند چطورمیتونید خبرها را بگیرد

الان وقت کل کل کردن نیست متحد باشید مشکل حتما حل میشه

 

  خانم ف

در تاریخ 1393/04/17

  سلام
خبرجدید اینکه بعد از مذاکره نمایندگان با داریوش معراجی اقای معراجی بالاخره متعهد به پرداخت شد
مقدمات در حال اجرا است نگران نباشید انشاله حل میشه

 

  خانم

در تاریخ 1393/04/17

  آقای با سواد ف ببخشید اگه امکان داره بفرمایید به من بی سواد بگید چطور به اصطلاح توی ایمیل نه سایت m......d-a.....i@yahoo.com میشه رفت که من بلد نیستم.شاید بقیه هم یاد بگیرند بعد هم تهمت نیست و واقعیت را گفته ام وگرنه این خانم بیسواد به جای اطلاعات غلط بهتر است چیزی ننویسندو مردم را گمراه نکنند

 

  آقای جباری

در تاریخ 1393/04/16

  سلام
پیشنهاد خانم شریفی کجا ثبت شده
اگه مربوط به تجمع وپیگیری مستقیم امور احقاق حق است من هم هستم

 

  آقای ف

در تاریخ 1393/04/15

  خانم ناشناس به دیگران تهمت دروغگویی نبند اگرسوادت کمه در ضمن شرکت یکان شروع کرده به پیشنهاد زمین دادن ولی نماینده ها قبول نکردن چون قیمت زمین کمتراز پول سرمایه گذاران بود.ماحتما پولهامون رو با سود میگیریم اون را رو زندان کردیم پولمون روهم می گریم

 

  خانم ناشناس

در تاریخ 1393/04/14

  خانم ma معلومه که شما به دروغ اطلاعات را میگوید یا اصلاً علم اینترنت ندارید چون مگر میشود از این ادرس ایمیل بدون پسورد وارد شد و اطلاعات را دید خودتان را سر کار گذاشته اید یا دیگران را .

 

  خانم

در تاریخ 1393/04/13

  سلام دوستان منم یکی از سرمایه گذارانم که باسختی این پول روجور کرده بودم ومتاسفانه یکبار سود گرفتم درضمن شمااگر فارسی تایپ کنید شرکت یکان نمایندگی ماهشهروبرید توی نمایندگی فروش محصولات ماهشهر تمام اطلاعات بروز دران توسط جناب افلاکی امده است ازحدود 20روز پیش ماسرمایه گذاران توسط نمایندگیها به وکالت خانم حسینی از مدیرعامل شرکت شکایت کردیم وباتلاش بسیار نماینده هایی که تمام زندگی خود رابه امان خدا رهاکرده اندودرتهران مستقر هستند رفیق محمد توکلی فریمانی بعداز تعقیب وگریز چند روزه به دام ماموران افتادوفی الحال در زندان بروجرد محبوس می باشند تا زمان دادگاه مشخص شود انشاله به همت نماینده ها ووکیل که پرونده 27میلیاردی رابدست گرفته به پولهامون برسیم... ... ... بیشتراین سرمایه گذارها بدبختندچیزی بدترازبدبختی

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/12

  با سلام و تشکر فراوان از شما که نظراتمان را به اشتراک می گذارید.

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/10

  با سلام خدمت شما.
عذرخواهی میکنم که اشتباها به جای ایمیل نوشته بودم سایت.
میخواستم عرض کنم خدمت شما که من هم یکی از مال باختگان شرکت یکان هستم و خودم به والله هر روز وارد ایمیل ذکر شده می روم و از جریانات از این طریق با خبر میشوم.حالا نمی فهمم که چرا شما فرمودید که این ایمیل اصلا وجود ندارد و غلط است.
شخصا قصدم فقط در جریان گذاشتن سرمایه گذاران و مال باختگان این شرکت کلاه بردار است.البته بنده هم مانند دیگر سرمایه گذاران مطالب آن ایمیل را میخوانم و هیچ دخالتی در نوشتن آن مطالب ندارم.
اگر نام و یا ایمیل خودم را نمی گذارم،دلیلش فقط این است که همسرم حساس است.
هدفم فقط خیرخواهی و کمک بوده است.به هر حال من به عنوان یک همدرد و مال باخته وظیفه خودم میدونستم که اطلاع رسانی کنم. اگر شما و بقیه سرمایه گذاران وارد آن ایمیل شوید و یا حتی به فارسی تایپ کنید ` نمایندگی فروش محصولات شرکت یکان ماهشهر` میتوانید همه اخبار و گزارشات این شرکت کلاه بردار را ببینید. به هر حال تصمیم گیری و انتخاب با شما و سرمایه گذاران مال باخته و چشم به راه است. با تشکر

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/08

نمره 10  از 10

  باسلام
چرا سایتی را که من چند روز پیش برای اطلاع سرمایه گذاران در سایت گذاشتم را نشان نمیدهید که همه از اصل جریان با خبر شوند.مجددا میگویم که همه سرمایه گذاران برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنند
m......d-a.....i@yahoo.com
(نمایندگی فروش محصولات شرکت یکان- ماهشهر)در سایت فوق گزارش لحظه به لحظه شرکت یکان و دستگیری مدیر عامل آن شرکت و شکایات سرمایه گذاران و بقیه موارد مربوطه به صورت واضح و روشن توضیح داده شده است.باتشکر

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
دوست عزیز، آنچه شما نوشته اید، سایت نیست و ایمیل است. نکته مهم دیگر این است که ایمیل فوق اصولا وجود ندارد و غلط است. به نظر شما، چرا ما باید اطلاعات اشتباه در اختیار دیگران قرار دهیم؟

معمولاً افراد از بیان هویت واقعی و درج شماره تلفن و ایمیل خود در صورتی که اطلاعات آنها صحیح باشد دریغ نمی کنند تا بتوان با آنها تماس گرفت و اطلاعات بیشتر را کسب کرد و از صحت و سقم مطالب مطرح شده مطمئن شد.

درباره پیام شما هیچکدام از این موارد رعایت نشده است. نه نام خود را وارد کرده اید. نه ایمیل خود را. نه شماره تماس خود را که در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود.

به نظر شما، چرا باید اطلاعات غلط را به بازدید کنندگان محترم وب سایت مرجع ورمی کمپوست بدهیم؟

 

  آقای سلگی

در تاریخ 1393/04/07

نمره 10  از 10

  با سلام
بنده نیز یکی از سرمایه گذاران شرکت یکان هستم که متاسفانه علاوه بر عدم دریافت سود مشارکت اصل سرمایه خودم را نیز از دست داده ام. لذا از این طریق از کلیه مال باختگان دعوت می نمایم تا به صورت دسته جمعی از این شرکت به مراجع ذیصلاح شکایت نماییم شاید از این طریق بتوانیم اصل سرمایه خود را باز پس گیریم.

برای هماهنگی لطفاً در همین سایت پیام بگذارید.

 

  خانم ma

در تاریخ 1393/04/06

نمره 10  از 10

  با سلام .
لطفا به آدرس ذیل مراجعه کنید و به همه مسائل پی ببرید.ابتدا وارد سایت زیرشوید:
m....d-a....ki@yahoo.com
سپس گزینه نمایندگی فروش محصولات یکان را انتخاب کنید.

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
آنچه شما وارد کرده اید، ایمیل است و نه سایت. لطفاً اطلاعات صحیح را با دوستان و بازدیدکنندگان سایت به استراک بگذارید.
متشکریم.

 

  آقای حیدریان

در تاریخ 1393/04/06

نمره 10  از 10

  1-جهاد کشاورزی در عرصه تبلیغات و همکاری با تولید کنندگان قدمی بر نمیدارد
2-در حال حاضر محصولات با کیفیت بالا تولید ولی خریداری وجود ندارد
3-اگر استفاده از کودهای مخرب از جمله کود شیمیایی ممنوع و عوارض آن اعلام شود کمکی در این امر میباشد
4-کشور در امر صادرات نیز کوشا شود
با تشکر

 

  آقای جباری

در تاریخ 1393/04/04

نمره 10  از 10

  با سلام شرکت کارگاهی در چهار باغ کرج دارد که تعدادی کارگر در ان کار میکنند دیروز (2/4/93)مراجعه کردم یکی از کارگرها گفت شرکت شخصی به نام همتی را مسئول جمع اوری قراردادها کرده خواهشا کسانی که میخواهند به پولشان برسند در یک تاریخ مشخص مانند جمعه به کارگاه چهار باغ بیایند و قبل از حرکت از تهران به باشگاه خبرنگاران هم اطلاع بدهند

جهت هماهنگی بیشتر و زمان دقیق گردهمایی در این سایت هماهنگ شود.
با تشکر

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
مرجع ورمی کمپوست نمی تواند توضیحات فوق را تایید یا رد کند. دوستان دیگری که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفاً اطلاعات خود را ارسال فرمایند.

 

  خانم م.ی

در تاریخ 1393/04/01

  با سلام
از برج 8 تا الان پول خود را که با هزار بدبختی جمع کرده بودم در اختیار این شرکت قرار داده و تا کنون نه تنها سودی دریافت نکردم بلکه خود پول را از دست داده ام خواهشمند است مراجع مربوط به این مسئله رسیدگی کنند باور کنید از دست دادن این سرمایه برای ما گران تمام شده خواهشمند است هر گونه اطلاعی در باره این شرکت دارید در اختیار ما قرار دهید با سپاس

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
متاسفانه بازار ورمی کمپوست این روزها، بعد از ماجرای ورمی کمپوست شریفی، با غائله شرکت یکان و صنعت سبز جام جم روبرو شده است.
تنها راه مشکل در حال حاضر به نظر می رسد اقدام قانونی از طریق مراجع قضایی باشد.
البته امیدواریم از این به بعد تولید کنندگان عزیز به جای سرمایه گذاری های اینچنینی، با آگاهی و اطلاع کافی و به صورت علمی کار را آغاز کنند تا به این شکل دچار مشکلات نشوند.
ما هر اطلاعی از این شرکت ها داشته باشیم یا از طریق اعضای محترم به دست ما برسد منتشر خواهیم کرد.

 

  آقای محمدی

در تاریخ 1393/03/26

نمره 10  از 10

  مطلب فوق کاملا درست بود.شرکت یکان جدیدا به غیر از اینکه جوابگوی تلفن نیست، محل شرکت را نیز به طور مخفیانه و پنهانی عوض نموده است و هیچ اثری از آن شرکت نیست و نه اصل پول و نه سود آن را ماه هاست که پرداخت ننموده است و به بهانه دریافت وام از بانک سرمایه گذاران را بلاتکلیف و بدون جوابی قطعی گذاشته است.
* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
جناب آقای محمدی،
همانطور که در پاسخ به سرکار خانم رضایی عرض شد، متاسفانه در روزهای اخیر درباره این شرکت موارد متعددی از این دست برای ما ارسال شده است.
در صورتی که اخباری درباره این شرکت و شرکت های دیگر به دست ما برسد حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

  خانم مینا رضائی

در تاریخ 1393/03/26

  باسلام.حدود یکسال است که در شرکت یکان سرمایه گذاری نمودم.ولی این شرکت متاسفانه برخلاف تعهداتش فقط 2 مرحله سود پولم را پرداخت نموده و الان که حدود شش ماه است که خودم قراردادم را فسخ کرده ام، نه تنها اصل سرمایه ام را برنگرداندند،بلکه سودهای معوقه را هم واریز ننموده اند.جدیدا تلفن های شرکت را نیز به هیچ وجه جواب نمیدهند و متاسفانه مکان شرکت را نیز پنهانی و به صورت مخفیانه عوض نموده اند و به هیچ کدام از سرمایه گذاران نه اطلاعی داده اند و نه آدرس و شماره تلفن جدیدشان را.فقط تا یکماه پیش که مرتبا به مکان شرکت در جردن مراجعه میکردم،به بهانه های مختلف از قبیل اینکه وامشان را هنوز از بانک دریافت ننموده اند،سرمایه گذاران راتوجیه میکردند.خواهشمندم اگر آدرس و خبری از شرکت یکان دارید،به ما سرمایه گذاران اعلام نمائید و ما را از نگرانی نجات دهید.با تشکر

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
سرکار خانم رضایی،
متاسفانه در روزهای اخیر درباره این شرکت موارد متعددی از این دست برای ما ارسال شده است.
در صورتی که اخباری درباره این شرکت و شرکت های دیگر به دست ما برسد حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

  آقای سامان جرگه

در تاریخ 1393/03/26

نمره 10  از 10

 

 

  آقای سعدالله قادرپناه

در تاریخ 1393/03/24

  چند بار مشکلم را با شرکت یکان در تهران مطرح کردم که نه تنها سرمایه ام رابرگشت ندادن بلکه دو سری از سودم راهم پرداخت نکرده اند
دفتر تهران ورمی کمپوست یکان دیگر جواب گوی تلفن نیستند

* پاسخ مرجع ورمی کمپوست ایران *
جناب آقای قادرپناه،
سلام.
متاسفانه اخبار نامناسبی این روزها درباره این شرکت و شرکت صنعت سبز جام جم می شنویم.
در صورتی که مستنداتی در این زمینه (یعنی عدم پاسخگویی و احتمالاً سوءاستفاده های این شرکتها یا روند پیگیری قضایی آنها مانند برگه ثبت دعاوی و ...) دارید، می توانید آنها را به ایمیل info@evermi.ir ارسال فرمایید تا آن مستندات نیز در صفحه مربوط به آن شرکت جهت مشاهده توسط تمامی بازدید کنندگان قرار بگیرد.

 

لطفاً شما هم نظر خود را درباره این مطلب با دیگران به اشتراک بگذارید.

از اینکه نظرات خود را درباره مطالب سایت با دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک می گذارید سپاس گذاریم.

 

         
 

عنوان :

   
         
 

نام و نام خانوادگی :

   
         
 

ایمیل شما

  (ایمیل نمایش داده نخواهد شد)  
         
 

نظر شما درباره این مطلب در سایت :

  این مطلب خوب بود.

اطلاعات خاصی نداشت.

 
         
 

توضیحات شما درباره این مطلب :

  (لطفاً فقط فارسی تایپ کنید. متشکریم)

 
         
     

برای ثبت نظر، عدد 20393 را وارد کنید :

 
         

 

(نظرات شما پس از تایید توسط مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود.)


 

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اخبار ورمی کمپوست


 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 
ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران

پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)

بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب

نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی

تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی

خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است

عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک

تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول

اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی

هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟

حمایت این دولت از کشاورزی بی نظیر است

کنفرانس مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری

برگزاری دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک در اتاق بازرگانی ایران

سومین کنگره ملی کشاورزی ارگانیک و مرسوم

اولین نمایشگاه تخصصی محصولات و فرآورده های ارگانیک

دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پسماند، بازیافت و بیومس

بیست و یکمین نمایشگاه اگروفود ایران 1393

ایفای نقش سپاه پاسداران در تولید ورمی کمپوست

کود الی و ورمی کمپوست به سمت کشاورزی می رود

شیوه کلاهبرداری 4000 میلیارد تومانی در صنعت ورمی‌کمپوست

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

 

 

 

قابل توجه خریداران ورمی کمپوست

بازار ورمی کمپوست ایران - خرید و فروش ورمی کمپوست - قیمت ورمی کمپوست

 

xxxx

 

 

این مطلب را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مطلب را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید

 

 

 

 

 

اینجا هستید

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

اخبار ورمی کمپوست

 
   

مشاهده نظرات سایر کاربران درباره این مطلب

مطالب مشابه

ایرادهای وارد شده به مرجع ورمی کمپوست ایران
پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی ، ارگانیک و صنایع وابسته (IRAN AGROTECH 2015)
بهره گیری از وِرمی کمپوست، راهکاری برای مقابله با کمبود آب
نامه وارده - درباره رادیو ورمی - آقای یعقوب سهامی
تحویل 1 تن ورمی کمپوست به باغداران زیرکوه خراسان جنوبی
خبر مهم درباره بازار ورمی کمپوست در ایران : افزایش قیمت ورمی کمپوست در راه است
عدم تعهد دولت به کشاورزی ارگانیک
تجمع مال باختگان شرکت سرمایه گذاری ورمی کمپوست مقابل فرمانداری دزفول
اولین همایش ملی ایده های نوین در کشاورزی
هفته جهاد کشاورزی دی ماه یا خرداد ماه؟
حمایت این دولت از کشاورزی بی نظیر است
کنفرانس مدیریت بهره وری در بخش کشاورزی و دامپروری
برگزاری دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک در اتاق بازرگانی ایران
سومین کنگره ملی کشاورزی ارگانیک و مرسوم
اولین نمایشگاه تخصصی محصولات و فرآورده های ارگانیک
دومین همایش بین المللی توسعه تجارت و بازار محصولات ارگانیک
سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پسماند، بازیافت و بیومس
بیست و یکمین نمایشگاه اگروفود ایران 1393
ایفای نقش سپاه پاسداران در تولید ورمی کمپوست
کود الی و ورمی کمپوست به سمت کشاورزی می رود
شیوه کلاهبرداری 4000 میلیارد تومانی در صنعت ورمی‌کمپوست
سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

جستجو های مشابه

ورمی جستجوی عبارت "ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست جستجوی عبارت "کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست جستجوی عبارت "ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کمپوست ورمی جستجوی عبارت "کمپوست ورمی" در سایت با استفاده از گوگل
راه اندازی فارم تولید ورمی کمپوست جستجوی عبارت "راه اندازی فارم تولید ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
شرکت یکان جستجوی عبارت "شرکت یکان" در سایت با استفاده از گوگل
شرکت یکان ورمی کمپوست جستجوی عبارت "شرکت یکان ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
کلاهبرداری شرکت یکان جستجوی عبارت "کلاهبرداری شرکت یکان" در سایت با استفاده از گوگل
یکان جستجوی عبارت "یکان" در سایت با استفاده از گوگل
کلاهبرداری ورمی کمپوست جستجوی عبارت " کلاهبرداری ورمی کمپوست" در سایت با استفاده از گوگل
ورمی کمپوست یکان جستجوی عبارت "ورمی کمپوست یکان" در سایت با استفاده از گوگل

بانک اطلاعات ورمی کمپوست

مقالات آموزشی ورمی کمپوست

تولید ورمی کمپوست

کرم ایزینیا فتیدا

بستر سازی ورمی کمپوست

چای کمپوست

بازاریابی ورمی کمپوست

استفاده از ورمی کمپوست

مقاله های علمی ورمی کمپوست

تولید کنندگان ورمی کمپوست

خریداران ورمی کمپوست

محصولات و کشاورزی ارگانیک

تولید کننده تجهیزات مرتبط

مشاوره و راه اندازی فارم

اخبار ورمی کمپوست

وب سایت های ورمی کمپوست

ماهنامه ها و مجلات ورمی کمپوست

سازمان ها و ارگانهای مرتبط

منابع و مراجع علمی ورمی کمپوست

شرکت های خارجی

منابع و مراجع علمی خارجی

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

مراجع کشاورزی ارگانیک

خبرگزاری های مرتبط

سایت های evermi.ir

سایر وب سایت ها

وبلاگ های ورمی کمپوست

رادیو ورمی

بازدید از فارمها تولیدی

ویدئو ورمی

سایر بخش های سایت ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه ورمی کمپوست

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته سایت ورمی کمپوست

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوانRSS ورمی کمپوست

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM ورمی کمپوست

فیدخوان ATOM
   

جدیدترین نظرات ثبت شده در سایت

1396/06/20 محمد
بسیار علی.محمدبیگی


1396/05/04 ایمان
لطفا اگه کسی از پرونده سیکاصنعت خبرداره بگه که کجا باید مراجعه کنیم من شهرستان هستم نمیدونم الان کجا باید برم


1396/04/31 سارا باقری
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون من فارغ التحصیل رشته کشاورزی هشتی هستم و علاقه من به یادگیری پرورش کرم و ورمی کمپوست با توجه به گفته های اقای مقیمی برای یادگیری باید به البرز رفت ولی برای کسایی که در راصفهان هستن چه طور امکان استفاده از کلاسها هست اینجور ه کبعیض هستش ضمن اینکه درسته که اقای مقیمی تجربه کردن و خدا این توان رو بهشون داده والبته خودشون هم بر این باور هستن کاش قیمت کلاشا رو جوری میذاشتن که همون خدا راضی باشه اخه بیست ملیون برای کسی که میخواد تازه اموزش ببینه و ببینه چند چنده تو این بازار خیلی زیاده مخصوصا برای خانم ها یا حداقل شرایطی یا تعهدی میذاشتن که مثلا ایشون اموزش میدادن و اون فرد اموزش دیده شش ماه براشون مجانی کار میکرد که معادل کلاسا میشد ولی این که شما گفتین واقعا بی انصافی برای کسی که توان مالی ندارخ ولی استعداد تلاش و پشتکارش و داره موفق و پیروز باشید


1396/04/25 سمیرا مرادی
خوب بود اما کااش اطلاعات دقیق تر و کامل تری داشت


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
لطفا فروشنده ای دراستان فارس معرفی نمایید
ممنون


1396/04/15 رامین تشکری
با سلام
بسیار کارآمد وخوب بود ممنون


1396/02/10 ابراهیم محمدپور
سلام وعرض ادب مطالب خوب بود
کدام کود حیوانی مناسب این کار است؟


1396/02/08 زند
دوستان عزیز من توی کار تجارت هستم به تازگی یک مشتری برای این محصول شما پیدا شده البته خارجی و من می خواستم اگر مایل هستید همکاری صورت بگیره میتونید به من ایمیل بزنید دوستان که در حوزه تولید هستند میتوانند مشتری مستقیم داشته باشند با تشکر از سایت مفیدتون


1396/01/09 فرشید فرهودنیا
سلام
بنده علاقه مند خرید بهترین ورمی کمپوست می باشم و آموزش تولید این محصول می خواهم


1395/12/10 حامد اسماعیلی

بسم تعالی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
بنده تولید کننده در شهر اصفهان هستم با میزان تولید 10 تن در ماه با کیفیت عالی و بدون آلودگی و ناخالصی ( ماسه و شن ) تقضا دارم در صورتی که امکان خرید هست تماس حاصل بفرمایید .
با سپاس فراوان


توصیه های ورمی کمپوست

سفارش تبلیغات در سایت ورمی کمپوست

رادیو ورمی - صدای صنعت ورمی کمپوست ایران

سایر وب سایت های ورمی کمپوست

ورمی کمپوست

 

ورمی کمپوست در پارس سنتر

 

ورمی کمپوست ایران

 

ورمی کمپوست در بلاگفا

 

ورمی کمپوست در یوتیوب

 

ورمی کمپوست در گوگل پلاس

 

ورمی کمپوست در میهن بلاگ

 

ورمی کمپوست در تامبلر

 

ورمی کمپوست در رزبلاگ

 

ورمی کمپوست در پرشین بلاگ

 

ورمی کمپوست در آپارات

 

ورمی کمپوست در ورد پرس

 

ورمی کمپوست درفیس نما

 

ورمی کمپوست در پارسی بلاگ

 

ورمی کمپوست در بلاگ اسکای

 

ورمی کمپوست در VCP

 

ورمی کمپوست درابر بلاگ

 

ورمی کمپوست در کلوب

 

ورمی کمپوست درهم میهن

 

ورمی کمپوست درروم فا

 

ورمی کمپوست در ایران بلاگ

 
  

پیوند های روزانه ورمی کمپوست

رویال کشت - تحویل ورمی کمپوست در سراسر ایرانوب سایت ورمی کمپوست


طراحی وب سایت منظم


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت - ارتقاء Rank و رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو


توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت، تور مجازی، پانوراما


سفارش تبلیغ و معرفی محصولات در ورمی کمپوست


مپکا : مرکع پژوهش های کشاورزی ایران


بازار ورمی کمپوست ایران


ثبت نام در خبرنامه مرجع ورمی کمپوست ایران

   

 

 
 

وب سایت eVermi.ir مرکز اطلاعات ورمی کمپوست، خرید و فروش ورمی کمپوست، قیمت ورمی کمپوست و معرفی محصولات ارگانیک

طراحی وب سایت ورمی کمپوست، سئو، SEO، بهینه سازی برای موتور های جستجو و تبلیغات در این سایت : توسعه نرم افزار منظم www.monazam.ir